BLOG

Agnieszka

Czerwińska

BLOG

 Wróć

13 marca 2023

Bibliotekarka Natalka - Natalia Strągowska - O Przedsionku piekła

Booktour - recenzja Cezarego Dąbkowskiego Agnieszka Czerwińska Pokój Nadziei

Piszę, czytam i recenzuję książki dla Was czytelnicy.

Na moim blogu znajdziesz tematykę poświęconą książką, rzeczywistości wydawniczej i wydarzeniom z mojego świata.

Serdecznie dziękuję Ci za odwiedzenie mojej strony, mam nadzieję, że znajdziesz tutaj informację jakich poszukujesz.

Udanej lektury.

 

"Jest to 1 tom serii "Trylogii Odrodzenia". Autorka bardzo miło mnie zaskoczyła i przekazała kolejne lektury do recenzji   mialam wcześniej styczność z twórczością Agnieszki ale w zupełnie innym wydaniu. Czytałam bowiem jej świetną książkę dla dzieci.   Ta pozycja jest całkowicie inna, mroczna.
zatem 1 część trylogii za mną   powiem Wam ahh co to była za lektura !!   jednak nie jest ona dla wszystkich. Myślę, że głównie fanom fantastyki oraz horrorów przypadnie do gustu 
Roxanne to młoda mężatka, która jak najchętniej zostałaby rozwódką, jednak nie jest to takie łatwe jak by się mogło wydawać. Wielka fanka Urban Exploration, znana na youtubie, gdzie ma własny kanał i transmituje filmiki ze swoich wypraw. Duncan jest pierwszym mężczyzną z rodu Bedlingtonów, dodatkowo okazuje się wampirem i władcą przedsionka piekła. Początkowo tych dwoje się kompletnie nie zna. Wszystko zmienia się w momencie, gdy dziewczyna dostaje tajemniczego meila z propozycją odkrycia kolejnego, zapomnianego miejsca. Tym razem wybór pada na starą fabrykę. Gdy Roxanne zjawia się w fabryce, nagle trafia do świata Duncana. Świata z którego nie ma już wyjścia. Jest za to mnóstwo eksperymentów, magii, różnych innych osób nie mających żadnego wpływu na swój los oraz potworów znanych dotychczas z książek lub tv. Dziewczyna zwiedza zatem podziemia, które są bardzo rozległe. Musi nauczyć się w nich żyć. A przy tym odkrywa kolejne światy, które stworzył wampir. W jakim celu się tam znalazła? Co tak naprawdę robi Duncan w swoich podziemiach? Jakie tajemnice skrywa stara fabryka? Czy Roxanne uda się jeszcze wyjść na powierzchnię? Na te pytania, poznacie odpowiedzi czytając tę jakże tajemniczą i pełną nieoczywistości książkę.
Wooow !!! Co za pozycja. Przyznam się Wam, że ta książka to było dla mnie spore zaskoczenie ale również i wyzwanie. Rzadko czytam książki z takiej tematyki. Jak już to czytam fantastykę, jednak do tej pory trafiałam na dość łagodne pozycje   początkowo, jak zaczęłam czytać, myślałam że nie spodoba mi się ta historia. Dodatkowo bałam się, że nie będę mogła spać   ale na szczęście takie rzeczy nie miały miejsca   im głębiej wczytywałam się w lekturę, tym mocniej wchłaniała mnie ona w swój świat. Nie stanie się to może moim ulubionym gatunkiem, ale na pewno było to dla mnie cenne doświadczenie i wyjście ze swojej strefy komfortu. Bardzo ciekawie przedstawiona pozycja oraz wątki. Muszę się Wam przyznać, że początkowo nawet podczas lektury się bałam się czytać, ale to mi też minęło. Sporo bohaterów, wiele nieoczywistych wątków oraz ta ciągła niepewność i strach, co wydarzy się dalej. Bardzo mi się podobało to, w jaki sposób Autorka przedstawiła nazwy rozdziałów. Bardzo oryginalny sposób. Nie zdradzę Wam jednak jaki, bo nie chcę zdradzać za dużo. Dodatkowo pozycja ma bardzo przystępną czcionkę do czytania. Niezbyt długie rozdziały oraz wartka akcja sprawiają, że przez publikację przechodzi się bardzo szybko, co jest również dużym plusem. Jestem ogromnie ciekawa, jak potoczą się dalsze losy bohaterów, dlatego cieszę się niezmiernie, że mam też kolejne tomy. Bo mam jeszcze sporo pytań i ciekawa jestem, na co uda mi się znaleźć odpowiedzi. Książka jest bardzo ciekawa a zarazem tak inna, od tych które miałam okazję do tej pory przeczytać z gatunku fantastyczno -horrorowego. Dlatego jestem nią jak i całą serią jeszcze bardziej zainteresowana. Jeśli zatem lubicie książki, gdzie fantastyka miesza się trochę z horrorem, ta pozycja będzie dla Was w sam raz!!   dla mnie było to ciekawe doświadczenie, dlatego polecam Wam tę pozycję   myślę, że ta historia może Was zaskoczyć   bardzo dziękuję Autorce za egzemplarz do recenzji i przyznaję 8,5    "

 

 

 

Drogi czytelniku!

Dziękuję za przeczytanie artykuły. Twoja obecność tutaj to dla mnie już ogromny sukces, lecz jeśli chcesz wspomóc mnie jako autora zapraszam do strony Sklep, gdzie możesz kupić jedną z moich książek, lub wesprzeć mnie na Patronite https://patronite.pl/www.i-pisarz.pl.

Jeszcze raz dziękuję, że odwiedziłeś moją stronę i do zobaczenia!

 

 

 

Najnowsze posty

BLOG

Agnieszka

Czerwińska

Agnieszka

Czerwińska