BLOG

Agnieszka

Czerwińska

BLOG

 Wróć

07 grudnia 2023

Booktour - recenzja Jakuba Kornackiego 

Booktour - recenzja Cezarego Dąbkowskiego Agnieszka Czerwińska Pokój Nadziei

Piszę, czytam i recenzuję książki dla Was czytelnicy.

Na moim blogu znajdziesz tematykę poświęconą książką, rzeczywistości wydawniczej i wydarzeniom z mojego świata.

Serdecznie dziękuję Ci za odwiedzenie mojej strony, mam nadzieję, że znajdziesz tutaj informację jakich poszukujesz.

Udanej lektury.

 

Kochani w dzień po mikołajkach przychodzę do Was z kolejną recenzją niczym spóźniony Mikołaj, ale ma to cel, gdyż możecie cieszyć się tym dniem dłużej i jego aurą. Dziś dzielę się z Wami z recenzją Jakuba Kornackiego, który wziął pod swoje skrzydła drugą część trylogii odrodzenia, czyli Salon rozpusty. Już na wstępie dziękuję serdecznie Panie Jakubie za wspaniałą recenzję.
Zdradzę Wam w sekrecie, że nie mogłam doczekać się tej recenzji. I pochwalę się Wam, że jest ona dla mnie prezentem mikołajkowym niczym małe dzieło sztuki, które dodaje do kolekcji wspaniale napisanych recenzji odsłaniających świat wykreowany w papierowej rzeczywistości. Jestem pod dużym jej wrażeniem i muszę się z Wami podzielić fragmentem:
"Gdy weźmiemy pod uwagę słowa badaczy, bądź co bądź wzbudzających więcej kontrowersji niż powodów do poklasku, możemy dowiedzieć się o koncepcji wewnętrznych warstw ziemi pełnej podobnych tuneli. Tutaj na myśl przychodzi klasyka literatury oraz świat wykreowany przez Juliusza Verne pt. „Podróż do wnętrza Ziemi”. Czy Duncan odkrył układ świata wewnętrznego i zna jego wszystkie zakamarki? Będąc pod ziemią, jego osoba jawi się nam jako byt ontologicznie bliski Bogu, jakże jednak kruchy w obliczu świata zewnętrznego, którego Słońce jest w stanie obrócić jego ciało w popiół."
Jeszcze raz dziękuję za wspaniałą recenzję!
Cała recenzja dostępna tutaj:
Nie zapomnijcie odwiedzić strony sprawczyni tego Booktoura Agnieszki Kubańskiej.
Agnieszko Tobie również dziękuję i już nie mogę doczekać się kolejnych recenzji
ps. Autorami zdjęć są autorzy recenzji

 

 

 

Drogi czytelniku!

Dziękuję za przeczytanie artykuły. Twoja obecność tutaj to dla mnie już ogromny sukces, lecz jeśli chcesz wspomóc mnie jako autora zapraszam do strony Sklep, gdzie możesz kupić jedną z moich książek, lub wesprzeć mnie na Patronite https://patronite.pl/www.i-pisarz.pl.

Jeszcze raz dziękuję, że odwiedziłeś moją stronę i do zobaczenia!

 

 

 

Najnowsze posty

BLOG

Agnieszka

Czerwińska

Agnieszka

Czerwińska