BLOG

Agnieszka

Czerwińska

BLOG

 Wróć

15 listopada 2023

Booktour - recenzja Katarzyny Żelazny 

Piszę, czytam i recenzuję książki dla Was czytelnicy.

Na moim blogu znajdziesz tematykę poświęconą książką, rzeczywistości wydawniczej i wydarzeniom z mojego świata.

Serdecznie dziękuję Ci za odwiedzenie mojej strony, mam nadzieję, że znajdziesz tutaj informację jakich poszukujesz.

Udanej lektury.

 

Kochani, mam dla Was wspaniałą wiadomość! Booktour organizowany przez naszą niezawodną Agnieszkę Kubańskąhttps://www.facebook.com/photo?fbid=216968564753085&set=a.115362271580382trwa w najlepsze! A dziś dzielę się z Wami niezwykłymi recenzjami napisanymi przez Kasię Żelazny 🥰

 

Recenzje znajdziecie na naszej ulubionej stronie lubimyczytać:https://lubimyczytac.pl/.../pokoj-nadziei/opinia/79740754...Podzielę się z Wami fragmentem jednej z recenzji:"Zdecydowanie najlepsza część trylogii! Więcej akcji, tajemnic horroru niż erotyka. Zwroty akcji, niepewność kto tak naprawdę jest po stronie Roxanne a kto gra przeciwko niej A zakończenie..."Natomiast od siebie muszę pochwalić niezwykły fanart stworzony przez recenzentkę 🥰 cudo!

 

Nie mogłam się na niego napatrzeć 😅 Ślicznie dziękuję za wspaniałe recenzje i niezwykłe urozmaicenie artystyczne.Agnieszko Tobie również dziękuję i już nie mogę doczekać się kolejnych recenzji ❤Aga zaczytanaPamiętajcie trylogia dostępna na legimi:https://www.legimi.pl/ebook-przedsionek-piekla-czerwinska...https://www.legimi.pl/ebook-salon-rozpusty-czerwinska...https://www.legimi.pl/ebook-pokoj-nadziei-czerwinska...Trzymajcie się!

 

 

 

Drogi czytelniku!

Dziękuję za przeczytanie artykuły. Twoja obecność tutaj to dla mnie już ogromny sukces, lecz jeśli chcesz wspomóc mnie jako autora zapraszam do strony Sklep, gdzie możesz kupić jedną z moich książek, lub wesprzeć mnie na Patronite https://patronite.pl/www.i-pisarz.pl.

Jeszcze raz dziękuję, że odwiedziłeś moją stronę i do zobaczenia!

 

 

 

Najnowsze posty

BLOG

Agnieszka

Czerwińska

Agnieszka

Czerwińska