BLOG

Agnieszka

Czerwińska

BLOG

 Wróć

11 grudnia 2023

Booktour - recenzja Magdaleny Tomczak

Booktour - recenzja Cezarego Dąbkowskiego Agnieszka Czerwińska Pokój Nadziei

Piszę, czytam i recenzuję książki dla Was czytelnicy.

Na moim blogu znajdziesz tematykę poświęconą książką, rzeczywistości wydawniczej i wydarzeniom z mojego świata.

Serdecznie dziękuję Ci za odwiedzenie mojej strony, mam nadzieję, że znajdziesz tutaj informację jakich poszukujesz.

Udanej lektury.

 

Moi drodzy, dziś wracam do Was pełna energii po wspaniałej recenzji Jakuba Kornackiego,😊 aby teraz znów podzielić się z Wami recenzją ładującą akumulatory na cały tydzień, a autorką recenzji jest Magdalena Tomczak. ❤Jak wiecie nasza recenzentka wzięła już pod swoje skrzydła dwa tomy trylogii odrodzenia, a teraz dzieli się z nami opinią na temat trzeciego tomu i mówię wam: dzieje się!😁

 

Jak akacja w trzeciej części nie daje nam chwili wytchnienia tak i recenzja oddaje akcję, klimat i mroczne oblicze całej historii. 😉Musicie ją przeczytać, gorąco polecam.❤ Autorce recenzji serdecznie dziękuję za świetną recenzję, a Was kochani zapraszam do fragmentu:" Kto jest wrogiem, kto przyjacielem? Jaka jest tajemnica jej narodzin? Co za wiadomość znajduje się w kodeksie rodu? Kiedy Duncan przybędzie ukarać Roxanne za nieposłuszeństwo? Te wszystkie niedomowienia i półprawdy sprawiają że kobieta juz nawet nie jest pewna swojego własnego "ja".

 

"Jeszcze raz dziękuję za wspaniałą recenzję!❤

 

Cała recenzja dostępna tutaj:https://lubimyczytac.pl/ksiazka/pokoj-nadziei/opinia/80254084?fbclid=IwAR3zGExfh4P7pu_QjckcFwIs2pLZVI_LvfdtlE4TVQJsc6MiAi-iMsCmol0

 

Nie zapomnijcie odwiedzić strony sprawczyni tego Booktoura Agnieszki Kubańskiej.Agnieszko Tobie również dziękuję i już nie mogę doczekać się kolejnych recenzji ❤Aga zaczytanahttps://www.facebook.com/Agazaczytanaaps.

 

Autorami zdjęć są autorzy recenzji 🙂

Pamiętajcie trylogia dostępna na legimi:

https://www.legimi.pl/ebook-przedsionek-piekla-czerwinska

 

https://www.legimi.pl/ebook-salon-rozpusty-czerwinska

 

https://www.legimi.pl/ebook-pokoj-nadziei-czerwinska

 

​​​​​​​Trzymajcie się!

 

 

 

Drogi czytelniku!

Dziękuję za przeczytanie artykuły. Twoja obecność tutaj to dla mnie już ogromny sukces, lecz jeśli chcesz wspomóc mnie jako autora zapraszam do strony Sklep, gdzie możesz kupić jedną z moich książek, lub wesprzeć mnie na Patronite https://patronite.pl/www.i-pisarz.pl.

Jeszcze raz dziękuję, że odwiedziłeś moją stronę i do zobaczenia!

 

 

 

Najnowsze posty

BLOG

Agnieszka

Czerwińska

Agnieszka

Czerwińska