BLOG

Agnieszka

Czerwińska

BLOG

 Wróć

04 stycznia 2024

Booktour - recenzja Moniki Ormanin

Booktour - recenzja Cezarego Dąbkowskiego Agnieszka Czerwińska Pokój Nadziei

Piszę, czytam i recenzuję książki dla Was czytelnicy.

Na moim blogu znajdziesz tematykę poświęconą książką, rzeczywistości wydawniczej i wydarzeniom z mojego świata.

Serdecznie dziękuję Ci za odwiedzenie mojej strony, mam nadzieję, że znajdziesz tutaj informację jakich poszukujesz.

Udanej lektury.

 

Kochani! Witam Was w nowym pięknym roku. ❤Rozpoczynamy go pełni energii i optymizmu, a wasza obecność jest najlepszym dowodem. ☺️W pierwszym poście tego roku pragnę podzielić się z Wami nową recenzją napisaną przez Monikę Ormanin uczestniczkę Book tour zorganizowanym przez naszą niezawodną Agnieszkę Kubańską. ❤Muszę Wam powiedzieć, że minęło kilka dni zanim sięgnęłam po recenzję, gdyż zdjęcie autorki recenzji tak mnie oczarowało, że chciałam jak najdłużej podtrzymać tę magię. 😉

 

Musicie przyznać, że jest po prostu fenomenalne! Jednak, wracając do tego, na co czekacie, Pani Monika Ormanin wzięła pod swoje skrzydła pierwszy tom trylogii odrodzeni Przedsionek piekła i muszę przyznać, że bardzo ciekawie wprowadza czytelnika w świat naszych bohaterów nie zapominając i o funkcjonalnym woalu.😊 Musicie zapoznać się z recenzją, za którą serdecznie dziękuję autorce recenzji:

 

"Jestem zszokowana pomysłem na tą fabułę.Główna bohaterka jest dziedziczką jednego z 15 najważniejszych rodów , która zajmuje się Urban Exploration (odkrywaniem podziemi ), przez co ,oczywiście, jest czarną owcą rodziny.Jest sobie kilkuset letni wampir, który porywa tylko chorych ludzi. Robi na nich eksperymenty by ich wyleczyć. Najdziwniejszy pomysłem jednak okazuje się podwieszanie na halach i podczepianie do nich rurek pompujących lekarstwa by byli potem zdatni do ,,spożycia,"

 

Jeszcze raz dziękuję za wspaniałą recenzję!❤Cała recenzja dostępna tutaj:https://lubimyczytac.pl/ksiazka/przedsionek-piekla/opinia/80510965?fbclid=IwAR0f-jXvNbJUZbyDxOcj36mOJt69IK-I57VsPgZ8gNl3ZsBDzsXryEfFKXQNie zapomnijcie odwiedzić strony sprawczyni tego Booktoura Agnieszki Kubańskiej.Agnieszko Tobie również dziękuję i już nie mogę doczekać się kolejnych recenzji ❤Aga zaczytanahttps://www.facebook.com/Agazaczytanaaps. Autorami zdjęć są autorzy recenzji 🙂Pamiętajcie trylogia dostępna na legimi:https://www.legimi.pl/ebook-przedsionek-piekla-czerwinskahttps://www.legimi.pl/ebook-salon-rozpusty-czerwinskahttps://www.legimi.pl/ebook-pokoj-nadziei-czerwinska

 

Trzymajcie się!

 

 

Drogi czytelniku!

Dziękuję za przeczytanie artykuły. Twoja obecność tutaj to dla mnie już ogromny sukces, lecz jeśli chcesz wspomóc mnie jako autora zapraszam do strony Sklep, gdzie możesz kupić jedną z moich książek, lub wesprzeć mnie na Patronite https://patronite.pl/www.i-pisarz.pl.

Jeszcze raz dziękuję, że odwiedziłeś moją stronę i do zobaczenia!

 

 

 

Najnowsze posty

BLOG

Agnieszka

Czerwińska

Agnieszka

Czerwińska