BLOG

Agnieszka

Czerwińska

BLOG

 Wróć

10 marca 2024

Booktour - recenzja Oli Zaryckiej

Agnieszka Czerwińska I-PISARZ.PL PRZEDSIONEK PIEKŁA - RECENZJA

Piszę, czytam i recenzuję książki dla Was czytelnicy.

Na moim blogu znajdziesz tematykę poświęconą książką, rzeczywistości wydawniczej i wydarzeniom z mojego świata.

Serdecznie dziękuję Ci za odwiedzenie mojej strony, mam nadzieję, że znajdziesz tutaj informację jakich poszukujesz.

Udanej lektury.

 

Kochani, minęło trochę czasu, ale w końcu wracam do Was z kolejną recenzją Przedsionka piekła. ;)❤Book tour zorganizowany przez Agnieszkę Kubańską trwa w najlepsze, a dziś podzielę się z Wami recenzją Oli Zaryckiej, Czytania czas. 😊@czytaniaczas

 

Autorka recenzji pozwala nam znów zajrzeć do świata Roxanne i Duncana, przypomina nam również ważny cytat z książki:"Roztrzaskany talerz, czy inny roztrzaskany przedmiot zawsze ukazuje mi kruchość czasu, jaki mamy. Wystarczy jeden błąd, aby ten rozdział naszego życia okazał się ostatnim. Czas jest nieubłagany, podobnie jak śmierć."Kto z nas nie może utożsamić się z tymi słowami? Wprowadza on nostalgiczny nastrój, lecz i daję siłę. Czy jesteście tego samego zdania? ;)Dziękuję recenzentce za niezwykłą recenzję oraz wprowadzenie czytelników do świata podziemi, który dopiero otwiera swoje ramiona tajemnic. Nie mogę doczekać się opinii kolejnej części. ;)Jeszcze raz dziękuję za wspaniałą recenzję! ❤

 

Cała recenzja dostępna tutaj:https://czytaniaczas.blogspot.com/2024/03/agnieszka-czerwinska-przedsionek-pieka.html?fbclid=IwAR2v-SzwvDki3RIuOAMEgIGF_86mjb80tgmX1UrlXJoLuq4lAazvpTm7mkANie zapomnijcie odwiedzić strony sprawczyni tego Booktoura Agnieszki Kubańskiej.Aga zaczytanaAgnieszko Tobie również dziękuję i już nie mogę doczekać się kolejnych recenzji ❤.https://www.facebook.com/AgazaczytanaaPS. Autorami zdjęć są autorzy recenzji 🙂.Pamiętajcie trylogia dostępna na legimi:https://www.legimi.pl/ebook-przedsionek-piekla-czerwinskahttps://www.legimi.pl/ebook-salon-rozpusty-czerwinskahttps://www.legimi.pl/ebook-pokoj-nadziei-czerwinskaTrzymajcie się!

 

Zajrzyjcie już dziś na:https://agnieszkaczerwinska.pl/https://www.instagram.com/agnieszkaczerwinska_ipisarz.pl/https://www.facebook.com/agnieszkaczerwinskapisarkahttps://www.tiktok.com/@agnieszkaczerwinska.plhttps://www.youtube.com/@agnieszkaczerwinskapisarka/video#legimi #ebook #epup #mobi #pdf #trylogiaodrodzenia #przedsionekpiekła #uniwersumczu#wyjasniam #book #ksiazka.#trylogiaodrodzenia #przedsionekpiekła #uniwersumczu#wyjasniam #book #książka #książki #bajka #fantastyka #bookstagram #lubieczytac #czytanieuzależnia.

 

 

 

Drogi czytelniku!

Dziękuję za przeczytanie artykuły. Twoja obecność tutaj to dla mnie już ogromny sukces, lecz jeśli chcesz wspomóc mnie jako autora zapraszam do strony Sklep, gdzie możesz kupić jedną z moich książek, lub wesprzeć mnie na Patronite https://patronite.pl/www.i-pisarz.pl.

Jeszcze raz dziękuję, że odwiedziłeś moją stronę i do zobaczenia!

 

 

 

Najnowsze posty

BLOG

Agnieszka

Czerwińska

Agnieszka

Czerwińska