BLOG

Agnieszka

Czerwińska

BLOG

 Wróć

10 marca 2023

Ciemniejsza strona Greya – autorstwa E.L James

Booktour - recenzja Cezarego Dąbkowskiego Agnieszka Czerwińska Pokój Nadziei

Piszę, czytam i recenzuję książki dla Was czytelnicy.

Na moim blogu znajdziesz tematykę poświęconą książką, rzeczywistości wydawniczej i wydarzeniom z mojego świata.

Serdecznie dziękuję Ci za odwiedzenie mojej strony, mam nadzieję, że znajdziesz tutaj informację jakich poszukujesz.

Udanej lektury.

 

Ciemniejsza strona Greya – autorstwa E.L James

 

 

 

Wracam do was z recenzją drugiego tomu historii Anastazji, Christiana i ich niezdrowej relacji. Ciemniejsza strona Greya jest kontynuacją Pięćdziesięciu twarzy Greya i choć pierwsza część mnie nie zachwyciła, sięgnęłam po kolejną. Początkowo historia przypominała typowy harlequin w drugiej części autorka postanowiła wzbogacić nieco historię o wątek kryminału a może lekkiego thrillera. Odsłania również przeszłość Christiana, która mogłaby bardzo fajnie rozbudować tę historię, wielka szkoda, że wątek jest ucięty. Mamy natomiast mozolny opis dnia pracy Anastazji… i to nie jeden. Druga cześć jest nieco inna niż pierwsza przez dodanie wątku kryminału. Same opisy scen erotycznych są znacznie krótsze, lecz nie zaskakują. Czytelnikom, którym spodobała się pierwsza część na pewno urzeknie i druga. Jak wspomniałam wcześniej jest to typowy erotyk, który nie wymaga od czytelnika zaangażowania.

 

Nie wspomniałam o tym fakcie w pierwszej części, ale zarówno w pierwszej jaki i w drugiej części znalazłam kilka błędów, które są rażące.

 

Plusem jest bardzo ładna szata graficzna wszystkich części.

 

 

 

Drogi czytelniku!

Dziękuję za przeczytanie artykuły. Twoja obecność tutaj to dla mnie już ogromny sukces, lecz jeśli chcesz wspomóc mnie jako autora zapraszam do strony Sklep, gdzie możesz kupić jedną z moich książek, lub wesprzeć mnie na Patronite https://patronite.pl/www.i-pisarz.pl.

Jeszcze raz dziękuję, że odwiedziłeś moją stronę i do zobaczenia!

 

 

 

Najnowsze posty

BLOG

Agnieszka

Czerwińska

Agnieszka

Czerwińska