BLOG

Agnieszka

Czerwińska

BLOG

 Wróć

09 lipca 2023

CZYTAGI O SALONIE ROZPUSTY

Booktour - recenzja Cezarego Dąbkowskiego Agnieszka Czerwińska Pokój Nadziei

Piszę, czytam i recenzuję książki dla Was czytelnicy.

Na moim blogu znajdziesz tematykę poświęconą książką, rzeczywistości wydawniczej i wydarzeniom z mojego świata.

Serdecznie dziękuję Ci za odwiedzenie mojej strony, mam nadzieję, że znajdziesz tutaj informację jakich poszukujesz.

Udanej lektury.

 

 

Kochani! Energia po targach jeszcze nie zmalała a ja już przychodzę do Was z nowymi newsami! 😆😁Jak wiecie w piątek odbyły się pierwsze Ogólnopolskie Targi Książek Autorów Niezależnych na których i ja się pojawiłam a dziś przychodzę do Was z cudowną recenzją😊 Naszej niezawodnej Agnieszki Kubańskiej 😊

 

Czy chcecie poznać jej recenzję odnośnie Salonu rozpusty?Na pewno tak, dlatego dzielę się z Wami, krótkim fragmentem:

 

"Jedynie rutyna pomagała utrzymać imitację doby. Roxanne częściej dawała odpocząć sumieniu i chętniej brała udział w torturowaniu. Raz zaprosił ją Duncan na kolację gdzie podał serce wampira ( które z resztą jej obiecał). Mogła zjeść tylko trzy kąski z racji, że była człowiekiem. Po spożyciu pierwszego doznała wizji wspomnień właścicielki owego serca i tak z każdym kąskiem. Od tamtej pory i nieudanej próby trepanacji czaszki, którą próbowała sobie zafundować zaczęły się pojawiać wizje. W których była Charlottą pierwszą żoną ojca Rodu. Duncan zauważa jej zmianę, której sama za bardzo nie dostrzega nie licząc tego, że traci ostatki godności i człowieczeństwa."Całą recenzję znajdziecie tutaj:https://agazaczytana.blogspot.com/2023/07/salon-rozpusty-agnieszka-czerwinska.html?fbclid=IwAR03v3awQZ45-AO0QtjckjXY-9qE3-gPTq5vohbW7u2Y7XwXm1B1oTa2eb8Pamiętajcie, że z kodem Czytagi otrzymacie na nie 10% rabatu na mojej autorskiej stronie agnieszkaczerwinska.pl :)

 

Recenzentce ślicznie dziękuję za tak wspaniałą recenzję, która zabiera nas do świata Roxanne i Duncana, odrodzenia i rzuca światło na ich dalsze losy ;)

 

Dziękuję jeszcze raz!Pamiętajcie odwiedzić moją stroną agnieszkaczerwinska.pl 😉Trylogia dostępna na legimi:https://www.legimi.pl/ebook-przedsionek-piekla-czerwinska...https://www.legimi.pl/ebook-salon-rozpusty-czerwinska...https://www.legimi.pl/ebook-pokoj-nadziei-czerwinska...Trzymajcie się!Zajrzyjcie już dziś na:https://agnieszkaczerwinska.pl/https://www.instagram.com/agnieszkaczerwinska_ipisarz.pl/https://www.facebook.com/agnieszkaczerwinskapisarkahttps://www.tiktok.com/@agnieszkaczerwinska.plhttps://www.youtube.com/@agnieszkaczerwinskapisarka/video

 

 

#recenzja #salonrozpusty #targiksiążek #Rudaśląskatargi #stacjabiblioteka

 

 

 

Drogi czytelniku!

Dziękuję za przeczytanie artykuły. Twoja obecność tutaj to dla mnie już ogromny sukces, lecz jeśli chcesz wspomóc mnie jako autora zapraszam do strony Sklep, gdzie możesz kupić jedną z moich książek, lub wesprzeć mnie na Patronite https://patronite.pl/www.i-pisarz.pl.

Jeszcze raz dziękuję, że odwiedziłeś moją stronę i do zobaczenia!

 

 

 

Najnowsze posty

BLOG

Agnieszka

Czerwińska

Agnieszka

Czerwińska