BLOG

Agnieszka

Czerwińska

BLOG

 Wróć

10 marca 2023

Dotyk Crossa autorstwa Sylvii June Day

Booktour - recenzja Cezarego Dąbkowskiego Agnieszka Czerwińska Pokój Nadziei

Piszę, czytam i recenzuję książki dla Was czytelnicy.

Na moim blogu znajdziesz tematykę poświęconą książką, rzeczywistości wydawniczej i wydarzeniom z mojego świata.

Serdecznie dziękuję Ci za odwiedzenie mojej strony, mam nadzieję, że znajdziesz tutaj informację jakich poszukujesz.

Udanej lektury.

 

Dotyk Crossa autorstwa Sylvii June Day

To pierwszy to z serii Rozpalona, na serię składają się utwory takie jak:

Dotyk Crossa

Płomień Crossa

Wyznanie Crossa

Wybór Crossa

 

Tylko Cross

 

 

Dziś omówimy sobie historię romantyczną urozmaiconą scenami erotycznymi. Jeśli czytaliście 50 twarzy Greya, ta pozycja na pewno przypadnie Wam do gustu. Jest to lekki tytuł w sam raz na długie wieczory. Jak wspomniałam wcześniej, napisanie erotyku nie jest łatwe, autor musi mieć się na baczności, niemal na każdym kroku, czy pani Day, amerykańska autorka sobie poradziła? Już śpieszę z odpowiedzią, ale najpierw kilka słów o utworze 😊

Podobnie jak w trylogii o której wspominam wcześniej, spotykamy się tutaj z motywem bogatego mężczyzny Giedeona Crossa i ambitnej dziewczyny Evy Tramell, mieszkanki Nowego Jorku. Podobnie jak Anastazja z 50 twarzy Greya, Eva dzieli mieszkanie ze współlokatorem, który jest biseksualny i od razu wzbudza w nas pozytywne emocje. A może tylko ja mam do tej postaci sentyment? Bardzo lubię takie dodatki w książce.

Wracając do historii, przed pierwszym dniem w pracy, nasza bohaterka spotyka tytułowego Crossa i tak właściwie od tego momentu zaczyna się historia tej dwójki. Kobiety, która jest zafascynowana Gideonem, pragnie znów go zobaczyć a nawet chce znów jego dotyku… Czytelnik spotka tutaj rozbudowane i dobrze napisane sceny erotyczne, znacznie ciekawsze niż w historii pani James. Oczywiście z mojego punktu widzenia. Spodobało mi się w historii, iż nie mamy tutaj do czynienia z uległą kobietą oraz autorka porusza kilka ważnych tematów w utworze.

W wielu wątkach historia, jest łudząco podobna do Greya, ale czy tylko do niego?

Pochwalę również szatę graficzną, która jest bardzo ładna i przyciąga uwagę. Lekturę czyta się bardzo szybko, to lekki utwór. Romans urozmaicony scenami erotycznymi, dla mnie odrobinę lepszy niż 50 twarzy Greya. Osobiście nie przepadam za tym gatunkiem książek, ale sądzę, że czytelnikowi spodoba się tytuł.

 

 

 

Drogi czytelniku!

Dziękuję za przeczytanie artykuły. Twoja obecność tutaj to dla mnie już ogromny sukces, lecz jeśli chcesz wspomóc mnie jako autora zapraszam do strony Sklep, gdzie możesz kupić jedną z moich książek, lub wesprzeć mnie na Patronite https://patronite.pl/www.i-pisarz.pl. Jeszcze raz dziękuję, że odwiedziłeś moją stronę i do zobaczenia!

 

 

 

Najnowsze posty

BLOG

Agnieszka

Czerwińska

Agnieszka

Czerwińska