BLOG

Agnieszka

Czerwińska

BLOG

 Wróć

10 marca 2023

Franklin i superbohater autorstwa Sharon Jennings.

Piszę, czytam i recenzuję książki dla Was czytelnicy.

Na moim blogu znajdziesz tematykę poświęconą książką, rzeczywistości wydawniczej i wydarzeniom z mojego świata.

Serdecznie dziękuję Ci za odwiedzenie mojej strony, mam nadzieję, że znajdziesz tutaj informację jakich poszukujesz.

Udanej lektury.

 

Franklin i superbohater autorstwa Sharon Jennings.

 

 

Powracam dziś do Was z recenzją kolejnego pouczającego tomu przygód Franklina autorstwa Sharon Jennings.Ach, kto z nas niemiał w dzieciństwie superbohatera na którym się wzorował? Chyba każdy z nas udawał supermana, batmana czy wonderwomen. Skoro my możemy mieć swoich superbohaterów, to dlaczego mały żółwik, tytułowy bohater nie może wziąć z nas przykładu? Odpowiem Wam, że może.

 

I dziś omówimy sobie jedną z serii książek o Franklinie i suberbohaterze, zaczynajmy. Przenieśmy się na chwilę do świata Franklina, znów poczujmy tą sielskość i pomyślmy, że jesteśmy dziećmi, które odkryły własnego superbohater, czyli Dangura! Jak to typowy bohater posiada przymioty, których zazdroszczą mu dzieci, nadludzkie moce jak na przykład supersiła. I mnie czasem przydałaby się taka zdolność, lecz czy jest ona niezbędna do czynienie dobra? Nasz bohater niebawem ma przekonać się czym jest prawdziwe bohaterstwo. Dzieci w trakcie wyprawy do księgarni, gdzie mają spotkać swojego idola napotykają panią piżamkę, która zgubiła klucze do swojego domu w śniegu.

 

I jak myślicie co zrobiły dzieci widząc zmarzniętą straszą osobę? Postąpili tak jak ich bohater, choć bez nadludzkich mocy pomogli pani piżamce dostać się do domu, choć wiedzieli, że spóźnią się na spotkanie z idolem. Ta sytuacja uświadomiła im, iż prawdziwi bohaterowie nie muszą posiadać nadludzkich mocy aby pomagać innym. To kolejna cudowna książka niosąca morał i ucząca dzieci czym jest prawdziwe bohaterstwo. Serdecznie polecam ten tytuł.

 

 

 

Drogi czytelniku!

Dziękuję za przeczytanie artykuły. Twoja obecność tutaj to dla mnie już ogromny sukces, lecz jeśli chcesz wspomóc mnie jako autora zapraszam do strony Sklep, gdzie możesz kupić jedną z moich książek, lub wesprzeć mnie na Patronite https://patronite.pl/www.i-pisarz.pl.

Jeszcze raz dziękuję, że odwiedziłeś moją stronę i do zobaczenia!

 

 

 

Najnowsze posty

BLOG

Agnieszka

Czerwińska

Agnieszka

Czerwińska