BLOG

Agnieszka

Czerwińska

BLOG

 Wróć

10 marca 2023

Franklin i uroczyste śniadanie autorstwa  Paulette Bourgeois.

Piszę, czytam i recenzuję książki dla Was czytelnicy.

Na moim blogu znajdziesz tematykę poświęconą książką, rzeczywistości wydawniczej i wydarzeniom z mojego świata.

Serdecznie dziękuję Ci za odwiedzenie mojej strony, mam nadzieję, że znajdziesz tutaj informację jakich poszukujesz.

Udanej lektury.

 

 

 

Franklin i uroczyste śniadanie autorstwa  Paulette Bourgeois.

 

Historii o małym żółwiu Franklinie od lat cieszą małych i większych czytelników a bajek z jego udziałem jest znacznie więcej. Dziś jednak pragnę przedstawić Wam historię o uroczystym śniadaniu. Brzmi wspaniale, czyż nie? Wyobraźcie sobie, że w każdą niedzielę w domu tytułowego żółwia odbywa się śniadanie, zapewne jak w każdym ludzkim domu. Lecz dziś w tej historii pojawi się ciocia Emi, dzięki temu niezwykłemu gościowi śniadanie to ma być uroczyste.

 

A jeśli o celebrację chodzi, to kto mógłby uczcić ten dzień lepiej niż sam Franklin bawiący się w kucharza.  I niestety użycie słowa bawiący, nie jest tutaj przypadkowe. Mama naszego tytułowego bohatera pozwoliła jemu przygotować śniadanie, jedna gotowanie przerosło naszego żółwika.Czy w grę weszły emocje?

 

A może bardziej chciał zaimponować cioci?Tego musicie dowiedzieć się sami. Ja zdradzę Wam, że śniadanie jednak się odbyło a historia jak każda inna zwieńczona jest morałem.Bajki o Franklinie uczą i bawią jednocześnie, mały czytelnik może utożsamić się z główną postacią.Szata graficzna cieszy oko zarówno dużych jak i małych czytelników.

Serdecznie polecam tytuł.  

 

 

 

Drogi czytelniku!

Dziękuję za przeczytanie artykuły. Twoja obecność tutaj to dla mnie już ogromny sukces, lecz jeśli chcesz wspomóc mnie jako autora zapraszam do strony Sklep, gdzie możesz kupić jedną z moich książek, lub wesprzeć mnie na Patronite https://patronite.pl/www.i-pisarz.pl.

Jeszcze raz dziękuję, że odwiedziłeś moją stronę i do zobaczenia!

 

 

 

Najnowsze posty

BLOG

Agnieszka

Czerwińska

Agnieszka

Czerwińska