BLOG

Agnieszka

Czerwińska

BLOG

 Wróć

28 marca 2023

Joanna Grycmacher o Przedsionku piekła 

Booktour - recenzja Cezarego Dąbkowskiego Agnieszka Czerwińska Pokój Nadziei

Piszę, czytam i recenzuję książki dla Was czytelnicy.

Na moim blogu znajdziesz tematykę poświęconą książką, rzeczywistości wydawniczej i wydarzeniom z mojego świata.

Serdecznie dziękuję Ci za odwiedzenie mojej strony, mam nadzieję, że znajdziesz tutaj informację jakich poszukujesz.

Udanej lektury.

 

 

Moi drodzy, nie pamiętam kiedy ostatnio tak dużo działo się u mnie! A są to pozytywne wydarzenia, wywiady, spotkania, nowe współprace, książki w innych odsłonach, dochodzą kolejne portale posiadające w swojej ofercie moje książki! Dla mnie to ogromny sukces! Dlatego pragnę Wam przypomnieć, że teraz możecie znaleźć trylogię odrodzenia dostępną na legimi 😉

 

I aby Was zachęcić muszę Wam zaprezentować fragment recenzji Joanny Grycmacher ze strony joaska_czyta, która wzięła pod swe skrzydła pierwszy tom trylogii odrodzenia czyli Przedsionek piekła. Współpraca z Panią Joanną to przyjemność , recenzje poruszają ważne tematy zawarte w książce, co należy zauważyć. Jestem pod dużym wrażeniem i na pewno jeszcze nie raz podejmę współpracę z recenzentką 😉

A teraz oddaję wam fragment:„Kochani cóż, to była za historia. Dawno nie czytałam fantastyki, w której główne skrzypce grał wampir i jeszcze dochodzi do tego romans.

 

Pięknie nakreślona i wpleciona historia rodów. Mrok I przerażający świat podziemia, w którym znalazła się główna bohaterka mrozi krew w żyłach, ale ona wydaje się być tam promyczkiem słońca.”Całą recenzje znajdziecie na stronie recenzentki: https://www.instagram.com/joaska_czyta/Dziękuję za uwagę! I pamiętacie trylogia czeka na Was w serwisie Legimi!

 

 

Drogi czytelniku!

Dziękuję za przeczytanie artykuły. Twoja obecność tutaj to dla mnie już ogromny sukces, lecz jeśli chcesz wspomóc mnie jako autora zapraszam do strony Sklep, gdzie możesz kupić jedną z moich książek, lub wesprzeć mnie na Patronite https://patronite.pl/www.i-pisarz.pl.

Jeszcze raz dziękuję, że odwiedziłeś moją stronę i do zobaczenia!

 

 

 

Najnowsze posty

BLOG

Agnieszka

Czerwińska

Agnieszka

Czerwińska