BLOG

Agnieszka

Czerwińska

BLOG

 Wróć

05 maja 2023

kaniav_bookstagram o Przedsionku piekła

Booktour - recenzja Cezarego Dąbkowskiego Agnieszka Czerwińska Pokój Nadziei

Piszę, czytam i recenzuję książki dla Was czytelnicy.

Na moim blogu znajdziesz tematykę poświęconą książką, rzeczywistości wydawniczej i wydarzeniom z mojego świata.

Serdecznie dziękuję Ci za odwiedzenie mojej strony, mam nadzieję, że znajdziesz tutaj informację jakich poszukujesz.

Udanej lektury.

 

Kochani, ostatnio bardzo dużo się dzieje na mojej stronie jak i w życiu, staram się dzielić z Wami wszystkimi wydarzeniami, lecz nie jest to takie proste ;) Ostatnio pojawiło się kilka ciekawych recenzji, dziś muszę pochwalić cudowną recenzję od @kaniav_bookstagram i się z wami nią podzielić.

 

"Uważam, że to naprawdę dobry fantastyczny thriller z wątkiem romantycznym. Dziwne jest to, że Roxanne wcale nie jest jakoś mocno ukarana, gdy robi coś wbrew woli Duncana. Jednak może właśnie takim zachowaniem pokazuje swoje przywiązanie do kobiety albo jak dużym szacunkiem ją darzy. Można poczuć ciarki na ciele, gdy mówi się o sposobach tortur, które stosuje wampir. Jest on bardzo zagadkową postacią, której do końca nie mogę rozgryźć. Najbardziej ciekawi mnie jakie tak naprawdę ma plany wobec kobiety.Czuję, że muszę znać dalszą część. Na szczęście to trylogia, więc przede mną jeszcze dwie książki. Polecam fanom fantastyki, którzy lubią ją w różnych wydaniach. Tym razem z nutką grozy. 🫢"

 

Bardzo dziękuję za tak zacną recenzje i już nie mogę się doczekać kolejnej ;) zapraszam do posta autorki, gdzie znajdziecie kod zniżkowy ;)Pamiętajcie trylogia dostępna na legimi:https://www.legimi.pl/ebook-przedsionek-piekla-czerwinska-agnieszka,b995882.htmlhttps://www.legimi.pl/ebook-salon-rozpusty-czerwinska-agnieszka,b995883.htmlhttps://www.legimi.pl/ebook-pokoj-nadziei-czerwinska-agnieszka,b995885.htmlTrzymajcie się!

 

Zajrzyjcie już dziś na:https://agnieszkaczerwinska.pl/https://www.instagram.com/agnieszkaczerwinska_ipisarz.pl/https://www.facebook.com/agnieszkaczerwinskapisarkahttps://www.tiktok.com/@agnieszkaczerwinska.plhttps://www.youtube.com/@agnieszkaczerwinskapisarka/video

 

 

 

Drogi czytelniku!

Dziękuję za przeczytanie artykuły. Twoja obecność tutaj to dla mnie już ogromny sukces, lecz jeśli chcesz wspomóc mnie jako autora zapraszam do strony Sklep, gdzie możesz kupić jedną z moich książek, lub wesprzeć mnie na Patronite https://patronite.pl/www.i-pisarz.pl.

Jeszcze raz dziękuję, że odwiedziłeś moją stronę i do zobaczenia!

 

 

 

Najnowsze posty

BLOG

Agnieszka

Czerwińska

Agnieszka

Czerwińska