BLOG

Agnieszka

Czerwińska

BLOG

 Wróć

13 marca 2023

Książki w eterze - Aneta Kwaśniewska - O Przygodach kota Psota 

Piszę, czytam i recenzuję książki dla Was czytelnicy.

Na moim blogu znajdziesz tematykę poświęconą książką, rzeczywistości wydawniczej i wydarzeniom z mojego świata.

Serdecznie dziękuję Ci za odwiedzenie mojej strony, mam nadzieję, że znajdziesz tutaj informację jakich poszukujesz.

Udanej lektury.

 

Burza, która przeszła nad domem Louisa i Louisy, wyrządziła wiele szkód, ale przyniosła też coś bardzo dobrego – tajemniczy kosz okryty koronkowym kocem. Co było w środku? Kot! Śliczny, rudy, z białą plamką. Jego niewinne oczy o kolorze nieba mówiły wszystko – ten kot jest samotny i potrzebuje pomocy. Louisa nie ma wątpliwości, co powinna zrobić, więc zabiera go do domu. I to początek przeróżnych perypetii, które wywoła jeden mały kociak. Otwórzcie książeczkę i czytajcie…

 

Mały, rudy kotek okaże się dość niesforny, ale wszystko w swoim czasie. Ciekawe, jakie imię otrzyma? Właściciele głowią się do późnych godzin wieczornych i nie podejrzewają, że rozwiązanie przyjdzie samo. Rudy gość sprawi, że ich dom zupełnie zmieni oblicze. Kto wie, może na lepsze?

 

Jeśli szukacie książeczki dla dzieci, która ma w sobie potężny ładunek ciepła, pozytywnych emocji i przygód, z których można wyciągnąć wiele wniosków, jest to idealna propozycja. Barwne ilustracje przyciągają uwagę małych czytelników i ekspresyjnie obrazują kolejne zdarzenia. Bajka napisana jest w ponadczasowym, kwiecistym, baśniowym języku, w którym nie brakuje słów wartych poznania. Tu drzewa zgubiły jesienne liście tworząc złoto-rubinowy dywan, plamka na kociej sierści jest nieskazitelnie biała, fotel pani domu ma smukłą i zawiłą konstrukcję, a rudy zwierzak balansuje po tłustej powierzchni talerza niczym surfer. Bądźcie pewni, że z taką opowieścią Wasze dzieci nie będą się nudzić, a przy okazji wiele się nauczą. Niezaprzeczalny walor edukacyjny jest w tej książeczce godny uwagi. Dlatego, gorąco polecam.

 

 

 

Drogi czytelniku!

Dziękuję za przeczytanie artykuły. Twoja obecność tutaj to dla mnie już ogromny sukces, lecz jeśli chcesz wspomóc mnie jako autora zapraszam do strony Sklep, gdzie możesz kupić jedną z moich książek, lub wesprzeć mnie na Patronite https://patronite.pl/www.i-pisarz.pl.

Jeszcze raz dziękuję, że odwiedziłeś moją stronę i do zobaczenia!

 

 

 

Najnowsze posty

BLOG

Agnieszka

Czerwińska

Agnieszka

Czerwińska