BLOG

Agnieszka

Czerwińska

BLOG

 Wróć

25 marca 2023

Książkowe podróże o Kocie Psocie 

Booktour - recenzja Cezarego Dąbkowskiego Agnieszka Czerwińska Pokój Nadziei

Piszę, czytam i recenzuję książki dla Was czytelnicy.

Na moim blogu znajdziesz tematykę poświęconą książką, rzeczywistości wydawniczej i wydarzeniom z mojego świata.

Serdecznie dziękuję Ci za odwiedzenie mojej strony, mam nadzieję, że znajdziesz tutaj informację jakich poszukujesz.

Udanej lektury.

 

Kochani! Nowa piękna recenzja od Książkowe podróże - te małe i te duże! tym razem pod lupę został wzięty nasz ukochany kot Psot i jego koszykowa niespodzianka, która jest pierwszą częścią tej niezwykłej serii Książkowe podróże przepięknie oddały sielski klimat historii oraz magie jaką zawsze ukrywa w książkach, zacytuje Wam fragment:
 
"Książeczka to świetna bajka, która z pewnością skradnie serca niejednego Malucha, szczególnie tego zakochanego w kotach. Autorka uwagę małego Czytelnika zwraca w niej głównie na opiekę nad nowym zwierzakiem i obowiązki z nią związane. To lektura, którą zdecydowanie warto posiadać w swojej biblioteczce jeśli macie Dzieci i lubicie historie ze zwierzęcymi bohaterami."
 
Jak wiecie bardzo lubię współpracę z recenzentami a tą przygodę będę chciała nie raz i nie dwa powtórzyć bo współpraca była naprawdę świetna.
Serdecznie polecam!

 

 

 

 

Drogi czytelniku!

Dziękuję za przeczytanie artykuły. Twoja obecność tutaj to dla mnie już ogromny sukces, lecz jeśli chcesz wspomóc mnie jako autora zapraszam do strony Sklep, gdzie możesz kupić jedną z moich książek, lub wesprzeć mnie na Patronite https://patronite.pl/www.i-pisarz.pl.

Jeszcze raz dziękuję, że odwiedziłeś moją stronę i do zobaczenia!

 

 

 

Najnowsze posty

BLOG

Agnieszka

Czerwińska

Agnieszka

Czerwińska