BLOG

Agnieszka

Czerwińska

BLOG

 Wróć

09 lipca 2023

Książkowe podróże o Skrzynce dziadka Thomasa

Booktour - recenzja Cezarego Dąbkowskiego Agnieszka Czerwińska Pokój Nadziei

Piszę, czytam i recenzuję książki dla Was czytelnicy.

Na moim blogu znajdziesz tematykę poświęconą książką, rzeczywistości wydawniczej i wydarzeniom z mojego świata.

Serdecznie dziękuję Ci za odwiedzenie mojej strony, mam nadzieję, że znajdziesz tutaj informację jakich poszukujesz.

Udanej lektury.

 

 

 

Kochani! Wydaje mi się, że to zaledwie wczoraj pisałam Wam o recenzji Przygód kota Psota - koszykowej niespodzianki a już wracam do Was z drugą częścią tejże serii czyli skrzynki dziadka Thomasa napisanej przez Książkowe podróże. A jak wiecie Książkowe podróże - te małe i te duże zawsze podnoszą wysoko poprzeczkę jeśli mowa o recenzjach. 😉 I muszę Wam powiedzieć, że w tym przypadku nie było inaczej z radością czytałam własną historię przedstawioną innym piórem. I na chwilę znów weszłam do świata Psota za co dziękuję autorce recenzji. Poniżej podzielę się z Wami fragmentem:"Myślę, że to bardzo dobra pozycja zdecydowanie warta uwagi i polecenia. Mały Czytelnik znajdzie w niej dużo przygód, trochę humoru, ale i ważne przesłanie, ale Rodzic również nie będzie się nudził przy czytaniu. To klimatyczna książeczka dla dzieciaków, ale nie tylko zabierająca Odbiorcę w świetną książkową podróż z kotem Psotem. "

 

A cała recenzje dostępna na stronie: https://ksiazkowepodrozetemaleiteduze.blogspot.com/2023/06/skrzynka-dziadka-thomasa-agnieszka.html?fbclid=IwAR3mYBErFLtZss9yzFG6JCiObX9JDrc_h9MMtV-gFjLdxE4QTiA5ioafjV8Dziękuję za wspaniałą recenzję oddając klimat i przesłanie tej jednej z części Przygód kota Psota, mam nadzieję, że szybko powtórzymy piękną przygodę recenzencką a Wam kochani przypominam, że na stronie autorki recenzji znajdziecie kod rabatowy do strony agnieszkaczerwinska.pl gdzie możecie adoptować takiego Psota 😊Pięknego dnia!Trzymajcie się!Zajrzyjcie już dziś na:https://agnieszkaczerwinska.pl/https://www.instagram.com/agnieszkaczerwinska_ipisarz.pl/https://www.facebook.com/agnieszkaczerwinskapisarkahttps://www.tiktok.com/@agnieszkaczerwinska.plhttps://www.youtube.com/@agnieszkaczerwinskapisarka/video

 

 

 

Drogi czytelniku!

Dziękuję za przeczytanie artykuły. Twoja obecność tutaj to dla mnie już ogromny sukces, lecz jeśli chcesz wspomóc mnie jako autora zapraszam do strony Sklep, gdzie możesz kupić jedną z moich książek, lub wesprzeć mnie na Patronite https://patronite.pl/www.i-pisarz.pl.

Jeszcze raz dziękuję, że odwiedziłeś moją stronę i do zobaczenia!

 

 

 

Najnowsze posty

BLOG

Agnieszka

Czerwińska

Agnieszka

Czerwińska