BLOG

Agnieszka

Czerwińska

BLOG

 Wróć

12 marca 2023

Literka dla schroniska - Konin

Piszę, czytam i recenzuję książki dla Was czytelnicy.

Na moim blogu znajdziesz tematykę poświęconą książką, rzeczywistości wydawniczej i wydarzeniom z mojego świata.

Serdecznie dziękuję Ci za odwiedzenie mojej strony, mam nadzieję, że znajdziesz tutaj informację jakich poszukujesz.

Udanej lektury.

 

Literka dla Schroniska odwiedziła w tym roku Schronisku dla Zwierząt w Koninie przy ulicy Gajowej 🙂

 

Moi kochani jak sami wiecie akcja polega na przekazaniu przeze mnie książek dla Schroniska dla zwierząt, aby następnie każda książeczka zostały wymieniona w zamian za dobrej jakości karmę o szacunkowej wartości 30zł.Trzydziestego listopada 2021r miałam zaszczyt odwiedzić schronisko w Koninie i przekazać część egzemplarzy książek „Magiczny Słowik” mojego autorstwa 😊 Pozostałe książki zostały rozlokowane po punktach zbiórek większości patronów akcji:-Przychodnia Weterynaryjna Plaza Okólna 39 A, Konin 62-510-Agencja Reklamowa Matmilan Spółdzielców 7, 62-500 Konin-Biblioteka Publiczna Konin Starówka Zofii Urbanowskiej 1, 62-500 Konin-Fabryka Diamentów Adama Mickiewicza 23/15, 62-500 Konin-Fabryka Pereł Tadeusza Kościuszki 13a/16, 62-500 Konin-Konińskie Centrum Weterynaryjne Maciaszek Reformacka 15, 62-508 Konin-Konińska Drukarnia Dziełowa Tuliszkowska 14d, 62-571 Żychlin-Centrum Spotkań i Rozwoju dla Młodych Restart Lab Dąbrowskiego 3, 62-500 Konin W siedzibach patronów możecie wymienić karmę w zamian za książek pod tytułem „Magiczny Słowik”. Na akcję przekazałam 100 egzemplarzy książek.

 

Pragnę przypomnieć, że celem akcji jest zebranie dobrej jakości karmy, która jest dostępna w sklepach zoologicznych i przychodniach weterynaryjnych. Nie zapomnijcie również, że w schronisku czeka wielu czworonożnych przyjaciół, którzy potrzebują naszej pomocy. Zachęcam was do odwiedzenia schroniska i adopcji 😊 Zbliża się zima i święta, podarujmy podopiecznym schroniska nowy dom.Dzięki uprzejmości personelu schroniska oraz pani kierownik mogłam poznać czworonożnych podopiecznych 😊 Każda taka wizyta jest emocjonująca. W schronisku na obecną chwilę znajduje się 70 kotów, które czekają na nowy dom oraz pieski. Każda pomoc się przyda, nie zapominajcie!

 

Serdecznie zapraszam was do odwiedzenia strony schroniska w Koninie i zapoznania się z ich podopiecznymi:https://www.schroniskokonin.pl/https://www.facebook.com/schroniskodlazwierzatkonin

 

 

 

 

 

 

Drogi czytelniku!

Dziękuję za przeczytanie artykuły. Twoja obecność tutaj to dla mnie już ogromny sukces, lecz jeśli chcesz wspomóc mnie jako autora zapraszam do strony Sklep, gdzie możesz kupić jedną z moich książek, lub wesprzeć mnie na Patronite https://patronite.pl/www.i-pisarz.pl.

Jeszcze raz dziękuję, że odwiedziłeś moją stronę i do zobaczenia!

 

 

 

Najnowsze posty

BLOG

Agnieszka

Czerwińska

Agnieszka

Czerwińska