BLOG

Agnieszka

Czerwińska

BLOG

 Wróć

12 marca 2023

Literka dla schroniska Skałowo

Booktour - recenzja Cezarego Dąbkowskiego Agnieszka Czerwińska Pokój Nadziei

Piszę, czytam i recenzuję książki dla Was czytelnicy.

Na moim blogu znajdziesz tematykę poświęconą książką, rzeczywistości wydawniczej i wydarzeniom z mojego świata.

Serdecznie dziękuję Ci za odwiedzenie mojej strony, mam nadzieję, że znajdziesz tutaj informację jakich poszukujesz.

Udanej lektury.

 

 

Literka dla Schroniska odwiedziła w tym roku Schronisku dla Zwierząt w Skałowie przy ulicy Warzywna 25, 62-025 Kostrzyn.Moi kochani jak sami wiecie akcja polega na przekazaniu przeze mnie książek dla Schroniska dla zwierząt, aby następnie książeczki zostały wymienione w zamian za karmę. Dziesiątego listopada 2021r miałam zaszczyt odwiedzić schronisko w Skałowie i przekazać na ręce dyrektora Pawła Kubiaka 100 egzemplarzy książek „Magiczny Słowik” mojego autorstwa 😊

 

Dzięki uprzejmości dyrektora schroniska oraz wolontariuszy mogliśmy zobaczyć ośrodek i zapoznać się z podopiecznymi schroniska. Czworonogi od zawsze zajmują szczególne miejsce w moim sercu i od zawsze starałam się im pomagać. Ta wizyta była bardzo pouczająca i emocjonująca.Serdecznie zapraszam was do odwiedzenia strony schroniska w Skałowie i zapoznania się z ich podopiecznymi:http://schronisko-skalowo.pl/https://www.facebook.com/schronskalowo/Żywię gorące nadzieję, że któryś z nich urzeknie wasze serca i otrzyma nowy dom😊 Każdy z was może pomóc.Literka dla schroniska to tylko jedna z opcji, polegająca na przekazaniu karmy specjalistyczne dla pieska lub kotka marki na przykład ROYAL (zdjęcia poniżej) a w zamian otrzymujecie książkę. Proszę was abyście przed zakupem karmy skonsultowali się ze schroniskiem. Wybór odpowiedniej karmy jest bardzo ważny, niestety karmy typowo marketowe szkodzą zwierzętom czego wiele osób nie jest świadome.Tak jak wspominałam wcześniej Literka dla Schroniska to tylko jedna z opcji, możecie również: adoptować nowego członka rodziny, zapewnić dom tymczasowy, zostać wirtualnym opiekunem, zostać wolontariuszem, wspomóc finansowo, materialnie.Pamiętajcie jednak, że dzięki jednemu dobremu uczynkowi możecie zmienić los małego przyjaciela. Gdyż co to za życie w klatce – słowa wolontariuszki. Zgadzam się całkowicie z tym stwierdzeniem. Podczas wizyty zaskoczył mnie rozległy zielny teren, którego osobiście nie uznałabym za schronisko. To piękne miejsce, w którym pracują miłośnicy zwierząt posiadający imponującą wiedzę. Potrzeba nam więcej takich miejsc w naszym kraju. Cieszę się, że mogłam pomóc i dołożyć swoją literkę :)

 

 

 

Drogi czytelniku!

Dziękuję za przeczytanie artykuły. Twoja obecność tutaj to dla mnie już ogromny sukces, lecz jeśli chcesz wspomóc mnie jako autora zapraszam do strony Sklep, gdzie możesz kupić jedną z moich książek, lub wesprzeć mnie na Patronite https://patronite.pl/www.i-pisarz.pl.

Jeszcze raz dziękuję, że odwiedziłeś moją stronę i do zobaczenia!

 

 

 

Najnowsze posty

BLOG

Agnieszka

Czerwińska

Agnieszka

Czerwińska