Więcej o akcji

MOJE MARZENIE - FUNDACJA

Agnieszka

Czerwińska

Literka dla zwierząt

"Jeśli anioły istnieją nie mają skrzydeł i aureoli, ale łapy i wąsy"

Agnieszka Czerwińska 

Jestem pisarką, a prywatnie miłośniczką zwierząt o czym możecie przeczytać na stronie: o mnie. Napisałam w swoim życiu ponad 100 książek, wydałam 9, dwie zostały przetłumaczone na język angielski i ukraiński. Chciałabym aby moja praca i pasja pomogła zwierzętom nie tylko przetrwać czas zimy, ale całego życia. Moim celem jest utworzenie fundacji pod tytułem „Literka dla zwierząt”. Chciałabym w tym celu przeznaczyć póki, co część zarobionych środków, aby w przyszłości ta suma rosła a po mojej śmierci to co tworzę, czyli wykreowane światy pomagały zwierzętom, gdy ja już nie będę mogła. Jeśli chcesz mnie wesprzeć, zapraszam do sklepu. Dziś oddaję w wasze ręce książkę, która przyczyniła się najbardziej do wsparcia naszych przyjaciół, czyli Magicznego Słowika. Książkę przeznaczam w cenie 75 PLN ;)

 

Dobro wraca kochani a my, możemy zmienić tym czynem cały świat dla naszych podopiecznych.

 

 

 

 

Jest to póki co marzenie, które bardzo pragnę spełnić.  Od wielu lat pomagam zwierzętom w niemedialny jak i bardziej medialny sposób na przykład w 2021/2022 roku organizując akcje Literka dla schroniska https://agnieszkaczerwinska.pl/literka-dla-schroniska Akcja odniosła sukces, przekazane książki pomogły w przetrwaniu zimy zwierzętom a na dodatek wzrósł odsetek adoptowanych zwierząt. Jednak zauważyłam, że to walka z wiatrakami, dziś pomagam jednemu kotu, jutro przychodzi kolejny, krzywdy zwierząt się mnożą a remedium brak. Dlatego postanowiłam zrobić coś więcej

Literka dla zwierząt, czyli fundacja pomagająca wszystkim zwierzętom bez względu na to, czy posiadają właścicieli, czy nie.

 

Celem fundacji na samym początku będzie zapewnienie wyżywienia i leczenia bezpańskim zwierzętom włącznie z domem tymczasowym później pragnę rozszerzyć działalność na: wsparcie właścicieli i ich podopiecznych poszkodowanych w wyniku wypadku komunikacyjnego, zdarzenia losowego, czy przewlekłej choroby.

 

Fundacja będzie również miała na celu zmianę obecnej struktury lecznictwa czworonożnych przyjaciół, aby w przeciągu najbliższych lat, leczenie zwierząt pokrywały jedynie fundacje.

Literka dla zwierząt 

Agnieszka Czerwińska – pisarka, autorka ponad 100 książek, autorka książek dla dzieci i dla dorosłych, copywriterka, recenzentka, założycielka wydawnictwa I-PISARZ.PL, inicjatorka akcji Literka dla schroniska. Agnieszkaczerwinska.pl 

Magiczny Słowik

Kilka słów o przekazywanej książce

Magiczny Słowik

Uważaj czego sobie życzysz, bo przypadkiem może się to spełnić – takie ostrzeżenie usłyszeli Oliver i Jasmine po przybyciu do miasteczka Anderson. Rodzeństwo wkrótce przekona się, że prawdziwa magia istnieje, lecz potrafi również płatać figle. Razem ze swoim kuzynostwem, rudymi skrzatami, zasmakują własnych pragnień w życiu codziennym. Czy wyciągną z tej przygody jakąś naukę? Przekonaj się sam.

Dużym atutem książki są wysokiej jakości materiały, dzięki którym książka będzie mogła służyć pokoleniom. A oto kilka słów o materiałach: uszlachetniona, sztywna, szyto - klejona oprawa, sam blok to 96 stron z bardzo grubego papieru(kreda matowa vantage silk 170g) co zapewni odpowiednią wytrzymałość i wygodne użytkowania.

Poznaj utwór

"Uważaj czego sobie życzysz bo przypadkiem może się to spełnić"

 

Agnieszka Czerwińska 

Więcej o książce

LITERKA DLA ZWIERZĄT

Agnieszka

Czerwińska

BLOG

Agnieszka

Czerwińska