BLOG

Agnieszka

Czerwińska

BLOG

 Wróć

22 lipca 2023

Magda Zimna o Przedsionku piekła 

Piszę, czytam i recenzuję książki dla Was czytelnicy.

Na moim blogu znajdziesz tematykę poświęconą książką, rzeczywistości wydawniczej i wydarzeniom z mojego świata.

Serdecznie dziękuję Ci za odwiedzenie mojej strony, mam nadzieję, że znajdziesz tutaj informację jakich poszukujesz.

Udanej lektury.

 

 
Kochani, dziś przychodzę do Was z małym arcydziełem recenzenckim napisanym przez Panią Magdę Zimną, która podjęła się recenzji Przedsionka piekła. Jak wiecie na początku roku miałam przyjemność być gościem w live prowadzonym przez Panią Magdę a wczoraj pojawiła się recenzja Przedsionka piekła, która jak napisałam wyżej jest małym arcydziełem i moim zdaniem najlepiej napisaną recenzją jaką do tej pory czytałam. Jest to doskonałe połączenie emocji recenzenckich, czytelniczych i kunsztu pisarskiego. Jestem oczarowana recenzją i muszę podzielić się z wami fragmentem:
 
„Mrok potrafi przyciągać, mącić zmysły, kusić. Wiemy, że powinniśmy go unikać, jednak jego szepty skutecznie odciągają od tego zamysłu. Jest niczym zakazany owoc, mami, przyciąga, stopniowo zatruwa serce i umysł. Człowiek stara się uwolnić spod złego uroku, walczy, ale on nie pozwala, zna sposoby, by do tego nie dopuścić. Obiecuje, koloryzuje… Zaczynamy mu ufać, a on zaciera ręce z radości i ekscytacji. Ofiara dała się podejść, zaufała. Mrok oblizuje usta z rozkoszy. Czy znajdzie się sposób na ratunek ?”
 
Zaciekawieni?
 
Oczywiście, że tak, dlatego poniżej link do recenzja:
 
Pani Magdo serdecznie dziękuję za tak wspaniałą recenzję i mam szczerą nadzieję, że wkrótce podejmiemy nową współpracę.

 

 

 

Drogi czytelniku!

Dziękuję za przeczytanie artykuły. Twoja obecność tutaj to dla mnie już ogromny sukces, lecz jeśli chcesz wspomóc mnie jako autora zapraszam do strony Sklep, gdzie możesz kupić jedną z moich książek, lub wesprzeć mnie na Patronite https://patronite.pl/www.i-pisarz.pl.

Jeszcze raz dziękuję, że odwiedziłeś moją stronę i do zobaczenia!

 

 

 

Najnowsze posty

BLOG

Agnieszka

Czerwińska

Agnieszka

Czerwińska