BLOG

Agnieszka

Czerwińska

BLOG

 Wróć

16 stycznia 2024

Magiczny świat Słowika 

Booktour - recenzja Cezarego Dąbkowskiego Agnieszka Czerwińska Pokój Nadziei

Piszę, czytam i recenzuję książki dla Was czytelnicy.

Na moim blogu znajdziesz tematykę poświęconą książką, rzeczywistości wydawniczej i wydarzeniom z mojego świata.

Serdecznie dziękuję Ci za odwiedzenie mojej strony, mam nadzieję, że znajdziesz tutaj informację jakich poszukujesz.

Udanej lektury.

 

Kochani, zapraszam Was serdecznie do świata baśni, a jak baśń to tylko z magicznym Słowikiem
 
Magiczny Słowik to historia o magii, życzeniach i prawdziwych wartościach jakie każdy z nas powinien nauczyć się doceniać. Jeśli szukasz wartościowej książki z przesłaniem, to Magiczny Słowik będzie idealny. Pisząc powieść chciałam aby była kierowana dla dzieci, lecz jej przesłanie jest uniwersalne i gwarantuje, że zachwyci zarówno dzieci jak i dorosłych. Recenzji wielokroć przyrównują Magicznego Słowika do Opowieści Wigilijnej co osobiście mnie wzrusza i skłania do refleksji na ten temat.
Ciebie drogi czytelniku, serdecznie zapraszam do pociągu w którym właśnie Jasmine i jej brat Oliver jadą do dziadków, których poznają po raz pierwszy. Przed nimi święta pełne niezwykłych przygód. James oraz Sophia odsłonią przed dziećmi przeszłość ich ojca i tajemnicę rodu Andersonów pod postacią małego i nieznośnego Słowika, który jest ozdobą świąteczną… przynajmniej na pierwszy rzut oka.
Jednakże uważaj czego sobie przy nim życzysz, bo czasem może spełnić twoje życzenie niczym dżin.
Magiczny Słowik to pierwszy tom historii magicznej istoty uwięzionej w naszym świecie, która stara się wrócić do miejsca skąd przybyła a czwórka dzieci może mu w tym pomóc. Drugą częścią historii jest książka pod tytułem „Magiczne wakacje Słowika”, trzecia natomiast „Magiczny świat Słowika” w którym historia zostanie zamknięta, przynajmniej ta Słowika bo historia Andersonów trwa.
Zapraszam do strony agnieszkaczerwinska.pl oraz do serwisu lubimycztać, aby poznać opinie o Słowiku
 

 

 

Drogi czytelniku!

Dziękuję za przeczytanie artykuły. Twoja obecność tutaj to dla mnie już ogromny sukces, lecz jeśli chcesz wspomóc mnie jako autora zapraszam do strony Sklep, gdzie możesz kupić jedną z moich książek, lub wesprzeć mnie na Patronite https://patronite.pl/www.i-pisarz.pl.

Jeszcze raz dziękuję, że odwiedziłeś moją stronę i do zobaczenia!

 

 

 

Najnowsze posty

BLOG

Agnieszka

Czerwińska

Agnieszka

Czerwińska