BLOG

Agnieszka

Czerwińska

BLOG

 Wróć

09 kwietnia 2023

Małgorzata Kwiecińska o Przedsionku piekła

Booktour - recenzja Cezarego Dąbkowskiego Agnieszka Czerwińska Pokój Nadziei

Piszę, czytam i recenzuję książki dla Was czytelnicy.

Na moim blogu znajdziesz tematykę poświęconą książką, rzeczywistości wydawniczej i wydarzeniom z mojego świata.

Serdecznie dziękuję Ci za odwiedzenie mojej strony, mam nadzieję, że znajdziesz tutaj informację jakich poszukujesz.

Udanej lektury.

 

Moi drodzy!

Ślicznie dziękuję Wam za tak liczny odezw dotyczący poszukiwań recenzentów! Jesteście wspaniali, do każdej osoby odezwę się indywidualnie ale jeśli wiadomość, lub komentarz mi umknie, przypomnijcie się 😉

A dziś przejdziemy do recenzji Małgorzaty Kwiecińskiej (malgorzatamusial333), która wzięła pod swe skrzydła Przedsionek piekła 😉 Recenzja jest napisana w profesjonale sposób i odsłania czytelnikowi obraz świata, który stworzyłam. Nie wierzycie? Przedstawiam Wam fragment:

 

„Klimat książki jest mroczny i zniewalający.Ciemna strona świata , tajemniczości podziemi wciaga w oka mgnieniu. Czy Roxanne przepadnie? Czy dotrze do serca wampira? Oj jak ja lubię w książkach motywy wampirów- Wątek kryminalny w książce przedstawia seryjnego morderce, psychopatę, zwanego "kolekcjonerem kości " Przeraża? Oj tak! Jaki cel ma ów wampir? Czy zagadka zostanie rozwiązana? Mamy jeszcze jeszcze jedną postać, detektywa Theodora Galvina,który od lat próbuje rozwiązać zagadkę znikających osób z okolicy.Co mają z tym wspólnego tajemnicze eksperymenty wampira? Polecam:)

 

Cała recenzja dostępna na: https://www.instagram.com/malgorzatamusial333/

Ślicznie dziękuję Pani Małgorzato za piękną recenzję i mam nadzieję niedługo powtórzyć współpracę 😉 A was kochani zapraszam do strony autorskiej agnieszkaczerwinska.pl gdzie możecie kupić wersje papierową książki a wersje ebook dostępna jest na legimi:

https://www.legimi.pl/ebook-przedsionek-piekla-czerwinska-agnieszka,b995882.html https://www.legimi.pl/ebook-salon-rozpusty-czerwinska-agnieszka,b995883.html https://www.legimi.pl/ebook-pokoj-nadziei-czerwinska-agnieszka,b995885.html

 

 

Trzymajcie się!

 

 

 

Drogi czytelniku!

Dziękuję za przeczytanie artykuły. Twoja obecność tutaj to dla mnie już ogromny sukces, lecz jeśli chcesz wspomóc mnie jako autora zapraszam do strony Sklep, gdzie możesz kupić jedną z moich książek, lub wesprzeć mnie na Patronite https://patronite.pl/www.i-pisarz.pl.

Jeszcze raz dziękuję, że odwiedziłeś moją stronę i do zobaczenia!

 

 

 

Najnowsze posty

BLOG

Agnieszka

Czerwińska

Agnieszka

Czerwińska