BLOG

Agnieszka

Czerwińska

BLOG

 Wróć

26 maja 2023

Małgorzata Musiał o Salonie rozpusty

Piszę, czytam i recenzuję książki dla Was czytelnicy.

Na moim blogu znajdziesz tematykę poświęconą książką, rzeczywistości wydawniczej i wydarzeniom z mojego świata.

Serdecznie dziękuję Ci za odwiedzenie mojej strony, mam nadzieję, że znajdziesz tutaj informację jakich poszukujesz.

Udanej lektury.

 

Kochani! Mam dla Was wspaniałą wiadomość! @malgorzatamusial333 która napisała dla Nas fenomenalną recenzje Przedsionka piekła wraca z recenzją Salonu rozpusty! I powiem Wam moi drodzy dzieje się! Recenzenta po raz kolejny zabrała nas do świata jaki dla Was stworzyłam odsłaniając tym razem magię a nie mrok 😍

 

Chcecie się przekonać? Poniżej fragment:

 

"Autorka wykazała się dużą wyobraźnia tworzą dla czytelnika świat który intryguje i pociąga. Nie jest on straszny a magiczny. Zdecydowanie mamy tutaj przewagę fantasy nad horrorem. Fabuła jest rewelacyjna, przygody głównej bohaterki oraz mieszkańców podziemi wciągają bez reszty! Mamy dużą dawkę emocji ,tajemnice, przygody,pożądanie. Magiczne istoty, wampiry ,wilkołaki ,wróżki. Styl pisania autorki jest na wysokim poziomie. Wszystko jest przemyślane i dopracowane. Ja zabieram się za 3 część bo umieram z ciekawości ,co się wydarzy dalej..Polecam serdecznie zajrzeć do tego mrocznego i zarazem magicznego świata! 🖤🖤"

 

Już nie mogę doczekać sie recenzji trzeciego tomu! A za tą recenzję serdecznie dziękuję! Pamiętajcie, aby zajrzeć na stronę recenzentki gdyż czeka tam na Was kod rabatowy!Udanych zakupów ;)A was kochani zapraszam jeszcze do strony autorskiej agnieszkaczerwinska.pl gdzie możecie kupić wersje papierową książki a wersje ebook dostępna jest na legimi:https://www.legimi.pl/ebook-przedsionek-piekla-czerwinska-agnieszka,b995882.html https://www.legimi.pl/ebook-salon-rozpusty-czerwinska-agnieszka,b995883.html https://www.legimi.pl/ebook-pokoj-nadziei-czerwinska-agnieszka,b995885.htmlTrzymajcie się!

 

 

 

 

 

Drogi czytelniku!

Dziękuję za przeczytanie artykuły. Twoja obecność tutaj to dla mnie już ogromny sukces, lecz jeśli chcesz wspomóc mnie jako autora zapraszam do strony Sklep, gdzie możesz kupić jedną z moich książek, lub wesprzeć mnie na Patronite https://patronite.pl/www.i-pisarz.pl.

Jeszcze raz dziękuję, że odwiedziłeś moją stronę i do zobaczenia!

 

 

 

Najnowsze posty

BLOG

Agnieszka

Czerwińska

Agnieszka

Czerwińska