BLOG

Agnieszka

Czerwińska

BLOG

 Wróć

13 marca 2023

MCZAS - Anna Dyczko - O Pokoju nadziei

Booktour - recenzja Cezarego Dąbkowskiego Agnieszka Czerwińska Pokój Nadziei

Piszę, czytam i recenzuję książki dla Was czytelnicy.

Na moim blogu znajdziesz tematykę poświęconą książką, rzeczywistości wydawniczej i wydarzeniom z mojego świata.

Serdecznie dziękuję Ci za odwiedzenie mojej strony, mam nadzieję, że znajdziesz tutaj informację jakich poszukujesz.

Udanej lektury.

 

"Roxanne po pięciu latach wraca do świata żywych, ale nie czuje się tu swobodnie. Wciąż tęskni za swoim prześladowcą, nie szuka zemsty, odmawia współpracy z policją. Jest skołowana i nie potrafi się odnaleźć. Ma też wątpliwości co do szczerości najbliższych, szczególnie że Alexander już się pocieszył po jej domniemanej śmierci.
Theodore Galvin pragnie rozwiązać sprawę jej zaginięcia, to może być jego przepustka powrotna do jego kariery oraz okazja odpłaty za porwanie córki. Roxanne odkrywa prawdę o swoim pochodzeniu. Wszyscy czekają w napięciu na kolejny ruch Duncana.
Giną kolejne osoby powiązane z Różowowłosą. Duncan mści się okrutnie za jej ucieczkę, pokazując ukochanej swoje prawdziwe oblicze. Czy kobieta w końcu wyleczy się z fascynacji wampirem i czy nie będzie za późno na ratunek? Kto wygra w ostatecznym starciu?
Trudno mi uwierzyć, że to już koniec tej historii. Po takim zakończeniu zwykle można spodziewać się kontynuacji. 
Czytało mi się dobrze, ale chyba najbardziej z cyklu podobał mi się "Salon rozpusty". Te wszystkie magiczne stworzenia, których zabrakło w finale. 
Trzecia część cyklu odsłania wiele tajemnic. Zaczynamy rozumieć dziwnie beznamiętne nastawienie Roxanne. Co się z nią ostatecznie stanie pozostaje w wyobraźni czytelnika. Lubisz otwarte zakończenia?
Książki Agnieszki Czerwińskiej można teraz kupić w Empiku."

 

 

 

Drogi czytelniku!

Dziękuję za przeczytanie artykuły. Twoja obecność tutaj to dla mnie już ogromny sukces, lecz jeśli chcesz wspomóc mnie jako autora zapraszam do strony Sklep, gdzie możesz kupić jedną z moich książek, lub wesprzeć mnie na Patronite https://patronite.pl/www.i-pisarz.pl.

Jeszcze raz dziękuję, że odwiedziłeś moją stronę i do zobaczenia!

 

 

 

Najnowsze posty

BLOG

Agnieszka

Czerwińska

Agnieszka

Czerwińska