BLOG

Agnieszka

Czerwińska

BLOG

 Wróć

13 marca 2023

MCZAS- Anna Dyczko - O Przedsionku piekła 

Booktour - recenzja Cezarego Dąbkowskiego Agnieszka Czerwińska Pokój Nadziei

Piszę, czytam i recenzuję książki dla Was czytelnicy.

Na moim blogu znajdziesz tematykę poświęconą książką, rzeczywistości wydawniczej i wydarzeniom z mojego świata.

Serdecznie dziękuję Ci za odwiedzenie mojej strony, mam nadzieję, że znajdziesz tutaj informację jakich poszukujesz.

Udanej lektury.

 

"Roxanne Bedlington, dziedziczka królewskiego rodu, z zamiłowania miejska eksplorerka szuka wrażeń poza nieudanym małżeństwem. Zwiedzanie opuszczonych budynków dale jej ten dreszczyk emocji. Jeden z fanów jej kanału na YouTube posuwa jej pomysł na zbadanie dawnej fabryki farb. Choć kobieta zna zasady takiego zwiedzania, wybiera się tam sama i wpada jak śliwka w kompot. Budzi się zawieszona pod sufitem w wielkiej "poczekalni".

 

To, co miało być kolejną przygodą, okazało się pułapką, z której trudno znaleźć wyjście. Porywaczem Roxanne okazuje się jej daleki przodek, wampir Duncan. Jego hobby to przeprowadzanie szalonych eksperymentów. Ludzi traktuje jak bydło. Jest typowym psychopatą, przedstawicielem mrocznej triady. Daje Roxanne do, zrozumienia, że ona jest kimś wyjątkowym, oferuje jej jakieś przywileje a później odpycha.

 

Bawi się nią a ona zaczyna się w nim zakochiwać. To bardzo dziwna relacja. Dziewczyna sprawia wrażenie jakby była pozbawiona strachu. Być może też odziedziczyła gen psychopaty. Znalazła się w sytuacji nie do pozazdroszczenia, lecz zachowuje zimną krew, żartuje sobie z Duncana, nie biorąc pod uwagę tego jak nierozważne jest prowokowanie psychopaty. Duncan z kolei przypomina mi Klausa z Pamiętników Wampirów. Bezwzględny, lecz inteligentny i z jakimś przewrotnym poczuciem humoru. Na spokojnie realizuje swój plan, kpiąc sobie z policjanta, który bezskutecznie próbuje go wyśledzić. Wampir dobrze wie, że ma wszystko pod kontrolą.

 

Potrafi być uroczy kiedy akurat nie kroi swoich ofiar. Roxanne nie może się oprzeć jego urokowi...."

 

 

Drogi czytelniku!

Dziękuję za przeczytanie artykuły. Twoja obecność tutaj to dla mnie już ogromny sukces, lecz jeśli chcesz wspomóc mnie jako autora zapraszam do strony Sklep, gdzie możesz kupić jedną z moich książek, lub wesprzeć mnie na Patronite https://patronite.pl/www.i-pisarz.pl.

Jeszcze raz dziękuję, że odwiedziłeś moją stronę i do zobaczenia!

 

 

 

Najnowsze posty

BLOG

Agnieszka

Czerwińska

Agnieszka

Czerwińska