BLOG

Agnieszka

Czerwińska

BLOG

 Wróć

09 lipca 2023

Nowa recenzja od Czytagi o Przedsionku piekła 

Booktour - recenzja Cezarego Dąbkowskiego Agnieszka Czerwińska Pokój Nadziei

Piszę, czytam i recenzuję książki dla Was czytelnicy.

Na moim blogu znajdziesz tematykę poświęconą książką, rzeczywistości wydawniczej i wydarzeniom z mojego świata.

Serdecznie dziękuję Ci za odwiedzenie mojej strony, mam nadzieję, że znajdziesz tutaj informację jakich poszukujesz.

Udanej lektury.

 

Kochani! Jak cudownie do Was wracać z nowymi recenzjami, wieściami z mojego świata, czy samymi publikacjami.Dlatego, dziś pragnę podzielić się z Wami recenzją od Czytagi, czyli Agnieszki Kubańskiej, która napisała cudowną recenzję Przedsionka piekła i powiem Wam, że na pierwszym tomie się nie skończy. Jestem mile zaskoczona wnikliwością Agnieszki, jako pierwsza z recenzentów zauważa przekaz kryjący się w leczeniu Duncana.

 

Czy i wy go zauważyliście? Do tej pory głównie na ten temat rozmawiałam z czytelnikami, więc powiem Wam, że po przeczytaniu recenzji miałem szeroki uśmiech na twarzy. Podzielę się z Wami fragmentem:„Książka trzyma poziom napięcia. Co z dziewczyną będzie, czego się dowie o swoim "lekarzu" i do końca książki nie wiadomo z czego Duncan chce wyleczyć Roxanne. Co sprawia, że książka jest ciekawa i nie zawiera nudy. Po mimo nikłych szans na wydostanie się z podziemi i eksperymentach na niej nie poddaje się i ciągle ma nadzieję, że któregoś dnia ucieknie z podziemi.Mimo swojego nie najlepszego położenia odkrywa zaczarowany świat podziemi stworzony przez wampira. Czy naprawdę grozi jej niebezpieczeństwo i jaką ofertę ma dla niej Duncan oraz to jak reaguje na swojego oprawcę dowiecie się sięgając po książkę. Ja już zatapiam kły w kolejnym tomie :)”

 

Cała recenzja dostępna na stronie recenzentki:https://agazaczytana.blogspot.com/2023/07/przedsionek-pieka-agnieszka-czerwinska.html?fbclid=IwAR2PZYhn6H9_O1brrI2abeEdkOwBnuvieo-4GmLAGPTaBKHu9-jVWX_8H1oZapraszam Was serdecznie i pamiętajcie, że na stronie Agnieszki znajdziecie kod rabatowy!A recenzentce serdecznie dziękuję!Pamiętajcie trylogia dostępna na legimi:https://www.legimi.pl/ebook-przedsionek-piekla-czerwinska-agnieszka,b995882.htmlhttps://www.legimi.pl/ebook-salon-rozpusty-czerwinska-agnieszka,b995883.htmlhttps://www.legimi.pl/ebook-pokoj-nadziei-czerwinska-agnieszka,b995885.htmlTrzymajcie się!Zajrzyjcie już dziś na:https://agnieszkaczerwinska.pl/https://www.instagram.com/agnieszkaczerwinska_ipisarz.pl/https://www.facebook.com/agnieszkaczerwinskapisarkahttps://www.tiktok.com/@agnieszkaczerwinska.plhttps://www.youtube.com/@agnieszkaczerwinskapisarka/video

 

 

 

Drogi czytelniku!

Dziękuję za przeczytanie artykuły. Twoja obecność tutaj to dla mnie już ogromny sukces, lecz jeśli chcesz wspomóc mnie jako autora zapraszam do strony Sklep, gdzie możesz kupić jedną z moich książek, lub wesprzeć mnie na Patronite https://patronite.pl/www.i-pisarz.pl.

Jeszcze raz dziękuję, że odwiedziłeś moją stronę i do zobaczenia!

 

 

 

Najnowsze posty

BLOG

Agnieszka

Czerwińska

Agnieszka

Czerwińska