BLOG

Agnieszka

Czerwińska

BLOG

 Wróć

26 sierpnia 2023

Nowa recenzja od Małgorzaty Musiał

Piszę, czytam i recenzuję książki dla Was czytelnicy.

Na moim blogu znajdziesz tematykę poświęconą książką, rzeczywistości wydawniczej i wydarzeniom z mojego świata.

Serdecznie dziękuję Ci za odwiedzenie mojej strony, mam nadzieję, że znajdziesz tutaj informację jakich poszukujesz.

Udanej lektury.

 

 

Kochani! Zapraszam Was dziś do kolejnej wspaniałej recenzji od malgorzatamusial333, jak wiecie recenzentka wzięła już pod swoje skrzydła dwa tomy trylogii odrodzenia a teraz przyszła kolej i na trzeci tom czyli Pokój nadziei. Recenzja jak zwykle trzyma poziom a Małgorzata z ogromnym zaangażowaniem i profesjonalizmem przedstawia nam losy Roxanne i Duncana. Współpraca jak zawsze była jest i będzie na pewno ogromną przyjemnością. Dziękuję za recenzję, która wprowadza czytelnika do świata Kolekcjonera ludzi.

 

 

Fragment recenzji:

Akcja książki jest wartka i żywa. Wszystkie zagadkowe wątki z całej serii znajdują finał na końcu książki. Nic nie jest takie jakie się wydawało, bohaterowie naprawdę zaskakują! Opowieść pełna mroku, rozlew krwi i brutalność Duncana gwarantowane, jak przystało na kolekcjonera kości. Ta część to prawdziwa petarda! Ciary i dreszcze podczas czytania Was nie ominą! Większość akcji dzieje się na Ziemi, mniej mamy opisów podziemi. Fajnym smaczkiem jest postać detektywa, który nie jest za bardzo ogarnięty. Fabuła zasługuje na wielkie uznanie i podziw.Tak oryginalnej i jedynej w swoim rodzaju powieści dawno nie czytałam. Autorka wykazała się talentem i dużą wyobraźnią. Zakończenie jakie zgotowała nam Pani Agnieszka jest zaskakujące i wbija w fotel! Oj emocji i dobrej zabawy tutaj nie brakuje. Polecam Wam całą trylogię❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥
 

Powiem krótko, recenzja to petarda, jeszcze raz dziękują za świetną recenzje. Zajrzyjcie do strony recenzentki, gdzie znajdziecie kod rabatowy na WERSJE PAPIEROWĄ KSIĄŻKI. Zachęcam do zakupu agnieszkaczerwinska.pl  gdyż każda sprzedana książka z kodem to gratyfikacja dla recenzenta. Polecam.

 

 

Pamiętajcie trylogia dostępna na legimi:
https://www.legimi.pl/ebook-przedsionek-piekla-czerwinska-agnieszka,b995882.html
https://www.legimi.pl/ebook-salon-rozpusty-czerwinska-agnieszka,b995883.html
https://www.legimi.pl/ebook-pokoj-nadziei-czerwinska-agnieszka,b995885.html

Trzymajcie się!
Zajrzyjcie już dziś na:
https://agnieszkaczerwinska.pl/
https://www.instagram.com/agnieszkaczerwinska_ipisarz.pl/
https://www.facebook.com/agnieszkaczerwinskapisarka
https://www.tiktok.com/@agnieszkaczerwinska.pl
https://www.youtube.com/@agnieszkaczerwinskapisarka/video

 

 

 

Drogi czytelniku!

Dziękuję za przeczytanie artykuły. Twoja obecność tutaj to dla mnie już ogromny sukces, lecz jeśli chcesz wspomóc mnie jako autora zapraszam do strony Sklep, gdzie możesz kupić jedną z moich książek, lub wesprzeć mnie na Patronite https://patronite.pl/www.i-pisarz.pl.

Jeszcze raz dziękuję, że odwiedziłeś moją stronę i do zobaczenia!

 

 

 

Najnowsze posty

BLOG

Agnieszka

Czerwińska

Agnieszka

Czerwińska