BLOG

Agnieszka

Czerwińska

BLOG

 Wróć

13 maja 2023

O Przedsionku piekła _create_my_dream_blog_ 

Booktour - recenzja Cezarego Dąbkowskiego Agnieszka Czerwińska Pokój Nadziei

Piszę, czytam i recenzuję książki dla Was czytelnicy.

Na moim blogu znajdziesz tematykę poświęconą książką, rzeczywistości wydawniczej i wydarzeniom z mojego świata.

Serdecznie dziękuję Ci za odwiedzenie mojej strony, mam nadzieję, że znajdziesz tutaj informację jakich poszukujesz.

Udanej lektury.

 

Kochani aż nie nadążam! Recenzja goni recenzję a mnie brak czasu na dodawanie ich, ale już nadrabiamy. Zacznę od wspaniałej recenzji, dawno nie widziałam aby recenzentka włożyła tyle pracy i pomysłu w projekt, co podziwiam 😍 Czytają recenzję _create_my_dream_blog_ miaałam ochotę sama sięgnąć po tytuł, dawno nie czytałam tak zacnej recenzji. Gorąco dziękuję! A tutaj fragmanet:Najlepsze w tym wszystkim był moment, w którym Duncan się pojawiał.

 

Na serio wyciągnęłam się w ten jego mroczny umysł i byłam ciekawa co jeszcze wymyśli. Nic nie poradzę jestem fanką zagadek i kryminałów 🤣 A kiedy ta dwójka była razem to aż wrzało. Są jak ogień i woda ale tak idealnie dopasowani, że nie ma mowy byście się nudzili. Jeśli chcecie wiedzieć co dla niej przygotował i jak wygląda piekło to zapraszam do czytania. Jak dla mnie 8/10 ⭐ Plus za żart z Edziem ze Zmierzchu, uśmiałam się nieźle 🤣🙈W końcu ktoś docenił moje poczucie humoru 😆 Dziękuję! Zapraszam do strony autorki posta gdzie znajdziecie kod rabatowy!jeszcze raz dziękuję! I kochani nadrabiamy zaległości!Pamiętajcie trylogia dostępna na legimi:https://www.legimi.pl/ebook-przedsionek-piekla-czerwinska-agnieszka,b995882.htmlhttps://www.legimi.pl/ebook-salon-rozpusty-czerwinska-agnieszka,b995883.htmlhttps://www.legimi.pl/ebook-pokoj-nadziei-czerwinska-agnieszka,b995885.htmlTrzymajcie się!

 

Zajrzyjcie już dziś na:https://agnieszkaczerwinska.pl/https://www.instagram.com/agnieszkaczerwinska_ipisarz.pl/https://www.facebook.com/agnieszkaczerwinskapisarkahttps://www.tiktok.com/@agnieszkaczerwinska.plhttps://www.youtube.com/@agnieszkaczerwinskapisarka/videoPs. w przeciągu kilku dni dodam bardzo ważny post, mam nadzieję, że go zrozumiecie ;)

 

 

 

Drogi czytelniku!

Dziękuję za przeczytanie artykuły. Twoja obecność tutaj to dla mnie już ogromny sukces, lecz jeśli chcesz wspomóc mnie jako autora zapraszam do strony Sklep, gdzie możesz kupić jedną z moich książek, lub wesprzeć mnie na Patronite https://patronite.pl/www.i-pisarz.pl.

Jeszcze raz dziękuję, że odwiedziłeś moją stronę i do zobaczenia!

 

 

 

Najnowsze posty

BLOG

Agnieszka

Czerwińska

Agnieszka

Czerwińska