BLOG

Agnieszka

Czerwińska

BLOG

 Wróć

13 maja 2023

O Salonie rozpusty Joaska_czyta

Booktour - recenzja Cezarego Dąbkowskiego Agnieszka Czerwińska Pokój Nadziei

Piszę, czytam i recenzuję książki dla Was czytelnicy.

Na moim blogu znajdziesz tematykę poświęconą książką, rzeczywistości wydawniczej i wydarzeniom z mojego świata.

Serdecznie dziękuję Ci za odwiedzenie mojej strony, mam nadzieję, że znajdziesz tutaj informację jakich poszukujesz.

Udanej lektury.

 

A dziś recenzja od @joaska_czyta ;)Jestem oczarowana nową recenzją tym razem dotyczącą Salonu rozpusty mojego autorstwa a mnie oczarować ciężko 😉 Czytając recenzję zawsze obgryzam paznokcie, lecz dziś poczułam ogromną dumą i radość bo wiem, że idę w dobrym kierunku.

 

Dziękuję za rzetelną i poruszającą recenzję, współpraca to przyjemność. Kochani a oto fragement:

 

„Wykreowany świat przez tego wybitnego naukowca zapada głęboko w serduch Roxanne, a to wszystko tylko początek przyjemności i „nieba”, a może i piekła, jakie chce dać dziewczynie Duncan. Pożądanie, bliskość, troska i poczucie bezpieczeństwa sprawiają, że kobieta czuje się tu, jak w domu. Dodatkowo potencjał tego miejsca staje się coraz ciekawszy, gdyż dziewczyna próbuje odkryć kłębiące się w nim tajemnice. Zagadką jest dla niej relacja złotowłosej kobiety i jej Duncana. Roxanne znalazła sobie nawet przyjaciółkę w tych skromnych mrocznych progach, a jest nią 2999, czyli Camilla.”Zainteresowała? Wiem, że tak.

 

Zapraszam was do strony autorki posta, gdzie znajdziecie kod rabatowy. Jeszcze raz dziękuję! I kochani nadrabiamy zaległości!Pamiętajcie trylogia dostępna na legimi:https://www.legimi.pl/ebook-przedsionek-piekla-czerwinska-agnieszka,b995882.htmlhttps://www.legimi.pl/ebook-salon-rozpusty-czerwinska-agnieszka,b995883.htmlhttps://www.legimi.pl/ebook-pokoj-nadziei-czerwinska-agnieszka,b995885.htmlTrzymajcie się!Zajrzyjcie już dziś na:https://agnieszkaczerwinska.pl/https://www.instagram.com/agnieszkaczerwinska_ipisarz.pl/https://www.facebook.com/agnieszkaczerwinskapisarkahttps://www.tiktok.com/@agnieszkaczerwinska.plhttps://www.youtube.com/@agnieszkaczerwinskapisarka/videoPs. w przeciągu kilku dni dodam bardzo ważny post, mam nadzieję, że go zrozumiecie ;)

 

 

 

Drogi czytelniku!

Dziękuję za przeczytanie artykuły. Twoja obecność tutaj to dla mnie już ogromny sukces, lecz jeśli chcesz wspomóc mnie jako autora zapraszam do strony Sklep, gdzie możesz kupić jedną z moich książek, lub wesprzeć mnie na Patronite https://patronite.pl/www.i-pisarz.pl.

Jeszcze raz dziękuję, że odwiedziłeś moją stronę i do zobaczenia!

 

 

 

Najnowsze posty

BLOG

Agnieszka

Czerwińska

Agnieszka

Czerwińska