BLOG

Agnieszka

Czerwińska

BLOG

 Wróć

10 marca 2023

Perfumy Prouvé

Booktour - recenzja Cezarego Dąbkowskiego Agnieszka Czerwińska Pokój Nadziei

Piszę, czytam i recenzuję książki dla Was czytelnicy.

Na moim blogu znajdziesz tematykę poświęconą książką, rzeczywistości wydawniczej i wydarzeniom z mojego świata.

Serdecznie dziękuję Ci za odwiedzenie mojej strony, mam nadzieję, że znajdziesz tutaj informację jakich poszukujesz.

Udanej lektury.

 

 

Perfumy Prouvé

 

Hej kochani, dziś zupełnie inny temat niż książkowy 😊 Wyobraźcie sobie, siedzicie sobie spokojnie wieczorem, oglądacie kolejny odcinek ulubionego serialu aż nagle otrzymujecie wiadomość, że wygraliście konkurs :D I wtedy koniec dnia jest po prostu niczym napisany przez autora.  Dzięki dołączeniu do grupy Sylwii Poręby i wzięciu udziału w konkursie link poniżej:

https://www.facebook.com/groups/314457706936918/?fbclid=IwAR0N-a0zDfMZ1hR4RRQ06IeKuDrA_Ysysj02hLRsKixG0CIoaTGcZVkYHmM

 

Wygrałam jedne z perfum Prouvé, mogłam wybrać dowolny zapach i mój wybór padł na numer 19 – to zmysłowe perfumy o kwiatowym bukiecie. Zapach jest delikatny, jednak z nutą wyrazistości. Po prostu idealny dla mnie 😊 Bardzo lubię perfumy na bazie jaśminu i melona.

Perfumy ubrane są w prostą, lecz szykowny ubiór pod postacią butelki. Taki wizerunek perfum pozwala zachować estetykę i skupić się na zawartości. Na myśl samo przychodzi mi przysłowie o książkach: „Nie ocenia się książki po okładce”.

 

Zapach towarzyszy przez cały dzień – sprawdziłam 😊

Dodatkowo otrzymałam trzy próbki o numerach 501, 77, 59, 57. Wszystkie zapachy są śliczne, ale to 501 przykuwa uwagę swoim pazurem.

 

Jeśli miałabym wybierać to 501 jest moim faworytem z pośród tych czterech 😊

 

Wspomnę jeszcze o pakowaniu, paczka przyszła do mnie zapakowana w bardzo staranny sposób, co jest kolejny plusem dla przedstawicielki perfum Prouvé. Produkty przed uszkodzeniem zabezpieczone zostały specjalnymi woreczkami z powietrzem i jak widać na zdjęciu spełniły swoją rolę 😊

Zapraszam was serdecznie do grupy Sylwii Poręby, gdzie znaleźć możecie piękne zapachy perfum Prouvé dobrane do każdej i każdego z was. Osobiście wciąż cieszę się z wygranego konkursu i pięknego produktu. Na pewno niedługo odwiedzę znów grupę 😊

 

Jeszcze raz dziękuję!

 

 

 

Drogi czytelniku!

Dziękuję za przeczytanie artykuły. Twoja obecność tutaj to dla mnie już ogromny sukces, lecz jeśli chcesz wspomóc mnie jako autora zapraszam do strony Sklep, gdzie możesz kupić jedną z moich książek, lub wesprzeć mnie na Patronite https://patronite.pl/www.i-pisarz.pl.

Jeszcze raz dziękuję, że odwiedziłeś moją stronę i do zobaczenia!

 

 

 

Najnowsze posty

BLOG

Agnieszka

Czerwińska

Agnieszka

Czerwińska