BLOG

Agnieszka

Czerwińska

BLOG

 Wróć

01 kwietnia 2023

Podcast z Piotrem Birstall dostępny na spotify i yt

Piszę, czytam i recenzuję książki dla Was czytelnicy.

Na moim blogu znajdziesz tematykę poświęconą książką, rzeczywistości wydawniczej i wydarzeniom z mojego świata.

Serdecznie dziękuję Ci za odwiedzenie mojej strony, mam nadzieję, że znajdziesz tutaj informację jakich poszukujesz.

Udanej lektury.

 

 

Moi drodzy! Dziś prima aprilis, dla jednych to dzień zabawy a dla mnie rok od ważnego postanowienia zmiany życia i zakończenia rozdziału, który trzymał mnie w uwięzi i nie pozwalał dalej na rozwój 😎😊 Dlatego idąc za moim postanowieniem musze podzielić sie z Wami wspaniałym wydarzeniem! 31 marca miałam zaszczyt uczestniczyć w podcaście prowadzonym przez Pana Piotra Birstall odnośnie wydawnictwa, świata papierowej rzeczywistości i książek ;)

 

Bardzo dziękuję za możliwość uczestnictwa w wywiadzie/ podcaście to była dla mnie wspaniała przygoda 😊Zdradzę Wam, że to był mój pierwszy podcast😅 Musicie go wysłuchać poniżej prezentuję Wam linki kochani:https://www.spreaker.com/user/bilberry/dok109-i-pisarz-plhttps://www.youtube.com/watch?v=A-giebWaVYkPosłuchajcie i zostawcie po sobie ślad 😎😘

 

Trzymacie się!

 

 

 

Drogi czytelniku!

Dziękuję za przeczytanie artykuły. Twoja obecność tutaj to dla mnie już ogromny sukces, lecz jeśli chcesz wspomóc mnie jako autora zapraszam do strony Sklep, gdzie możesz kupić jedną z moich książek, lub wesprzeć mnie na Patronite https://patronite.pl/www.i-pisarz.pl.

Jeszcze raz dziękuję, że odwiedziłeś moją stronę i do zobaczenia!

 

 

 

Najnowsze posty

BLOG

Agnieszka

Czerwińska

Agnieszka

Czerwińska