BLOG

Agnieszka

Czerwińska

BLOG

 Wróć

13 marca 2023

Przyroda z książką - Ewelina Przespolewska - O Magicznym Słowiku 

Piszę, czytam i recenzuję książki dla Was czytelnicy.

Na moim blogu znajdziesz tematykę poświęconą książką, rzeczywistości wydawniczej i wydarzeniom z mojego świata.

Serdecznie dziękuję Ci za odwiedzenie mojej strony, mam nadzieję, że znajdziesz tutaj informację jakich poszukujesz.

Udanej lektury.

 

,, W życzeniach zaklęta jest magia, najczęściej dobra, lecz czasem i ta zła.
Dlatego uważaj, czego sobie życzysz, bo przypadkiem może się to spełnić ".
Powiedzcie mi, czy chcielibyście posiadać magicznego słowika, który przez pewien okres czasu spełniał by wasze życzenia? Sami byście musieli wypowiedzieć zaklęcie w ten sposób, by czasem nie można było zrozumieć go na opak. Trzeba by było opanować chwilowe nerwy, bo... mogłyby mieć swoje konsekwencje...
Od razu wam zaznaczam, że spotkacie tutaj niebywały klimat świąt i zagadek. Czytając tą książkę czułam się niebywale szczęśliwa, jakby w każdym słowie zaklęta była radość, a przez nas przeczytane pobudzało je w nas. Książka zezwala nam wierzyć w magię, uwalnia z nas zaklęte dziecko i sprawia, że wierzymy w to, co wcześniej wydawało nam się nieosiągalne.
Bajka zaczyna się dosyć nietypowo, gdyż dwójka rodzeństwa wyjechała w odwiedziny do dziadków, którzy mieli odebrać ich z peronu. Do tego dziadkowie są bardzo strojnie ubrani i mieszkają w bogatym zamku. Niestety nasi bohaterowie niezbyt przepadają za swoim kuzynostwem i to z wzajemnością. By umilić sobie pobyt zaczynają zwiedzać miejsca, które skrywają wiele tajemnic. Wszystko jest bardzo strojnie opisane, aż klimat świąt nam się udziela. To właśnie tam poznają magicznego słowika, który spełnia życzenia. Tylko uwaga, nie zawsze jest tak pięknie jakby miało być. Czy faktycznie przyniesie im tylko samo szczęście?
Świetna bajka dla młodszych dzieci, która pobudza wyobraźnię. Doskonałe pióro autorki i historia pełna tajemnic. Idealna w sam raz jako prezent pod choinkę:-)”

 

 

Drogi czytelniku!

Dziękuję za przeczytanie artykuły. Twoja obecność tutaj to dla mnie już ogromny sukces, lecz jeśli chcesz wspomóc mnie jako autora zapraszam do strony Sklep, gdzie możesz kupić jedną z moich książek, lub wesprzeć mnie na Patronite https://patronite.pl/www.i-pisarz.pl.

Jeszcze raz dziękuję, że odwiedziłeś moją stronę i do zobaczenia!

 

 

 

Najnowsze posty

BLOG

Agnieszka

Czerwińska

Agnieszka

Czerwińska