BLOG

Agnieszka

Czerwińska

BLOG

 Wróć

11 kwietnia 2023

Spotkanie autorskie Konin Starówka

Booktour - recenzja Cezarego Dąbkowskiego Agnieszka Czerwińska Pokój Nadziei

Piszę, czytam i recenzuję książki dla Was czytelnicy.

Na moim blogu znajdziesz tematykę poświęconą książką, rzeczywistości wydawniczej i wydarzeniom z mojego świata.

Serdecznie dziękuję Ci za odwiedzenie mojej strony, mam nadzieję, że znajdziesz tutaj informację jakich poszukujesz.

Udanej lektury.

 

UWAGA! ZAPROSZENIE!

Kochani!

😎 Już 19 kwietnia będę mieć zaszczyt spotkać się z uczniami szkoły w Bibliotece Zofii Urbanowskiej 1, 62-500 Konin filia Starówka a 22 kwietnia zapraszam Was kochani o godzinie 13;00 na spotkanie autorskie.... oczywiście ze mną również w Bibliotece Zofii Urbanowskiej 1, 62-500 Konin filia Starówka.🥰🥳 O czym będzie spotkanie? Jakie książki omówmy na nim? Czy znów kot Psot wkradnie się w nasze rozmowy?🧐🤫

 

Musicie przyjść na spotkanie, bez Was nie ma spotkania autorskiego! Czekam na Was i nie zapomnijcie zabrać ze sobą książek do podpisu 😎Przypominam, że rezerwacja spotkań autorskich trwa! Zapraszam serdecznie do kontaktu! Trzymajcie się!

 

 

Ps. 30 maja 2023 roku będę mieć zaszczyt gościć w Bibliotece w Prabuty gdzie spotkam się z uczniami tamtejszej szkoły! Już niebawem zdam Wam relacje!

 

 

 

Drogi czytelniku!

Dziękuję za przeczytanie artykuły. Twoja obecność tutaj to dla mnie już ogromny sukces, lecz jeśli chcesz wspomóc mnie jako autora zapraszam do strony Sklep, gdzie możesz kupić jedną z moich książek, lub wesprzeć mnie na Patronite https://patronite.pl/www.i-pisarz.pl.

Jeszcze raz dziękuję, że odwiedziłeś moją stronę i do zobaczenia!

 

 

 

Najnowsze posty

BLOG

Agnieszka

Czerwińska

Agnieszka

Czerwińska