BLOG

Agnieszka

Czerwińska

BLOG

 Wróć

27 marca 2023

Spotkanie w Dębicy oraz recenzja Pani Patrycji Grochowskiej

Booktour - recenzja Cezarego Dąbkowskiego Agnieszka Czerwińska Pokój Nadziei

Piszę, czytam i recenzuję książki dla Was czytelnicy.

Na moim blogu znajdziesz tematykę poświęconą książką, rzeczywistości wydawniczej i wydarzeniom z mojego świata.

Serdecznie dziękuję Ci za odwiedzenie mojej strony, mam nadzieję, że znajdziesz tutaj informację jakich poszukujesz.

Udanej lektury.

 

Kochani! Padam dziś z nóg, jak widzieliście planowałam położyć się o 01:15 a skończyłam po piątej prace
Lecz dziś się Wam pochwalę, miałam przyjemność o godzinie 8:50 gościć online w techniku w Dębicy i spotkać wspaniałą młodzież! Porozmawialiśmy trochę o trylogii odrodzenia, prowadzeniu wydawnictwa i teście z matematyki
Uwielbiam takie spotkania! Jeszcze raz dziękuję za zaproszenie a na deser tego cudownego, lecz pracowitego dnia muszę się Wam pochwalić recenzją napisaną przez Panią Patrycję Grochowską!
Recenzja na najwyższym poziomie, widać, że recenzentka wzięła pod lupę utwór i wiem, że to będzie początek bardzo udanej współpracy a poniżej pokażę Wam fragment:
„ Jak potoczą się dalsze losy Roxanne? Jaki widok zobaczyła w jednej z sali w starej fabryce? Co skłania Duncana do takich poczynań? Czy policja natrafii w końcu na trop groźnego seryjnego mordercy? Czy uda się dziewczynie uciec?
Uważam, że cała fabuła jest napisana w ciekawy sposób. Historia rodu Bedlingtonów i tajemniczego psychopaty, który jest wampirem bardzo mnie wciągnęła. Całą książkę czytało się szybko i przyjemnie. Zakończenie książki mocno mnie zaskoczyło, a także trzymało w napięciu do samego końca historii. Na sam koniec chciałabym podziękować autorce książki za możliwość zrecenzowania e-booka.”
Całą recenzje znajdziecie poniżej:
Zapraszam Was również do strony agnieszkaczerwińska.pl gdzie możecie znaleźć wersje papierowe książki a wersje elektroniczne dostępne na platformie legimi!
Trzymajcie się!

 

 

 

Drogi czytelniku!

Dziękuję za przeczytanie artykuły. Twoja obecność tutaj to dla mnie już ogromny sukces, lecz jeśli chcesz wspomóc mnie jako autora zapraszam do strony Sklep, gdzie możesz kupić jedną z moich książek, lub wesprzeć mnie na Patronite https://patronite.pl/www.i-pisarz.pl.

Jeszcze raz dziękuję, że odwiedziłeś moją stronę i do zobaczenia!

 

 

 

Najnowsze posty

BLOG

Agnieszka

Czerwińska

Agnieszka

Czerwińska