BLOG

Agnieszka

Czerwińska

BLOG

 Wróć

12 marca 2023

Wywiad LM.pl

Booktour - recenzja Cezarego Dąbkowskiego Agnieszka Czerwińska Pokój Nadziei

Piszę, czytam i recenzuję książki dla Was czytelnicy.

Na moim blogu znajdziesz tematykę poświęconą książką, rzeczywistości wydawniczej i wydarzeniom z mojego świata.

Serdecznie dziękuję Ci za odwiedzenie mojej strony, mam nadzieję, że znajdziesz tutaj informację jakich poszukujesz.

Udanej lektury.

 

 

Kochani mam dla was interesującą nowinę związaną z Magiczny Słowikiem i Literką dla SchroniskaDziś miałam zaszczyt spotkać się z panią redaktor naczelną Anną Pilarską w siedzibie portalu LM.pl aby porozmawiać o Magicznym Słowiku  Pierwszej mojej książce dla dzieci i wydanej w stu procentach przeze mnie  Uwielbiam rozmawiać o książkach choć czasem zjada mnie stres jak typowego introwertyka Zapraszam was serdecznie do obserwowania strony LM.PL i przeczytania artykułu o Magiczny Słowiku, który ukaże się w ten weekendObserwujcie stronę: LM.plhttps://www.facebook.com/portalLM oraz i-pisarz.pl. 

 

Fragment artykułu LM.pl:

 

"Uważaj czego sobie życzysz, bo może się to spełnić – to motyw przewodni bajki stworzonej przez młodą koniniankę Agnieszkę Czerwińską.

 

Uważaj czego sobie życzysz, bo przypadkiem może się to spełnić – takie ostrzeżenie usłyszeli Oliver i Jasmine po przybyciu do miasteczka Anderson. Rodzeństwo wkrótce przekona się, że magia istnieje, lecz potrafi również płatać figle. Razem ze swoim kuzynostwem, rudymi skrzatami, zasmakują własnych pragnień w życiu codziennym. Czy wyciągną z tej przygody jakąś naukę? Tak Agnieszka Czerwińska streszcza swoją, wydaną własnym sumptem, książkę „Magiczny Słowik”.

Do napisania książki zainspirowało młodą autorkę ubieranie choinki i ozdoba w kształcie słowika. – Tytułowy bohater Słowik spełnia życzenia. Dlatego znalazł się także na okładce książki. O nim będzie też druga część ksiązki, w której wyjaśnię skąd pochodzi, skąd ma tą magiczną moc. Książka est w trakcie tworzenia i mam nadzieję, że ukaże się w przyszłym roku - zdradza Agnieszka Czerwińska. 

 

Bajka o Słowiku ma jeszcze głębszy sens. Jest bowiem części akcji charytatywnej pod hasłem „Literka dla schroniska”. Autorce zależało bowiem na tym, aby nie kończyło się na samej książce, ale żeby służyła także innym, w tym przypadku zwierzętom.

- Literka dla schroniska to akcja, która ma pomóc czworonogom przetrwać trudny zimowy czas – mówi Agnieszka Czerwińska. - Dużymi krokami zbliża się mroźna pora, która jest trudnym czasem dla zwierząt wolnożyjących jak i tych znajdujących się w schroniskach. W mojej głowie zrodził się pomysł akcji, w której jako pisarka i własny wydawca mogę pomóc zwierzętom. Nazwę „Literka dla Schroniska” akcja zawdzięcza mężowi Dariuszowi Czerwińskiemu.

W akcji chodzi o zebranie specjalistycznej karmy dla zwierząt w schroniskach. Za jej ofiarowanie dobroczyńca otrzymuje książkę autorstwa A.Czerwińskiej „Magiczny Słowik”. Akcja książka za karmę jest organizowana w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt przy ulicy Gajowej w Koninie i Schronisku dla Zwierząt w Skałowie. Szczegółowych informacje dotyczących karm, których potrzebują zwierzęta, udzielają schroniska. - Chociaż za dobry uczynek nikt nie oczekuje nagrody, to książeczka „Magiczny Słowik” ma wywołać uśmiech na twarzy dobroczyńcy. A jak sama historia wskazuje, może Słowik spełni życzenie. Uważam, że zwierzęta są prawdziwymi przyjaciółmi i członkami rodziny. Mam koty i pieska. Jeśli więc podzielacie moje poglądy wesprzyjcie w tym roku naszych mniejszych braci karmą lub nowym domem – apeluje autorka "magicznej" książki."

 

https://www.lm.pl/aktualnosci/ksiazka-ktora-pomaga-zwierzetom-magiczny-slowik-spelnia-zyczenia#next-news-content_458142

 

 

 

Drogi czytelniku!

Dziękuję za przeczytanie artykuły. Twoja obecność tutaj to dla mnie już ogromny sukces, lecz jeśli chcesz wspomóc mnie jako autora zapraszam do strony Sklep, gdzie możesz kupić jedną z moich książek, lub wesprzeć mnie na Patronite https://patronite.pl/www.i-pisarz.pl.

Jeszcze raz dziękuję, że odwiedziłeś moją stronę i do zobaczenia!

 

 

 

Najnowsze posty

BLOG

Agnieszka

Czerwińska

Agnieszka

Czerwińska